• fenerbahce ile gordugu sampiyonluklara, galatasaray formasi ile yine bir fenerbahce sampiyonlugu gorerek bir yenisini eklemistir. nereye gitse fenerbahce sampiyonlugu goruyor.
  • kendisi ve fenerbahçe elbette bu işin üzerine top yekün gidecektir tıpkı mağdur olan diğer kulüpler ve sporcuları gibi. şu anki durum hiçbir şey değildir kanımca. taurasi'nin ayaklar altına alınan onuru, yaşadığı mağduriyet, kendisinin ve kulübünün manevi kayıpları bir yana bunca yatırımla girilen bir sezonda bir anda takımın tüm balansının bozulmasına neden olan ve geri alınamaz noktalara getiren hataların sonucunu fenerbahçe avrupa şampiyonluğunu kaçırarak ödeyecekse bu hatanın sorumluları da altlarındaki koltuktan, taşıdıkları ünvanlardan başlayarak bedelini ödeyecekler. bunca zamandır medyada olay üzerinden taurasi, penny ve fenerbahçe'yi taşağa saran fenerasyonculara o yazdıklarının utancı yeter zaten tabi öyle bir hasletleri varsa.

aylardır siz konuştunuz, siz aşağıladınız fenerliler sustu. söz sırası şimdi bizde. ne bu olayın sorumlularına küfredene niye ettin derim ne de yapmayın etmeyin kul hatası olmuş işte diye geçiştiririm. biliyorum ki bu olayın öznesi slyvia fowles olsaydı galatasaraylılar başta olmak üzere tüm karşıt kulüpler bundan çok daha büyük yangınlar çıkaracak, çok daha büyük komplo teorileriyle kafamızı sikeceklerdi. şimdi oturun olacakları izleyin.
  • kendisini bir gün dopingçi diye aşağılarken ertesi gün transfer edip medet umanlar şu dakikalarda gene fenerbahçe'ye mağluptur. şampiyonluk gene başka bahara kalmıştır. şaşırdık mı? hayır.
  • özellikle el maçlarından itibaren olayı iyice kişisel husumete döküp fenerbahçe'yi tek başına yenmeye çalışmış bunu yaparken de hem kendisini hem de tüm takımı raydan çıkarmıştır. bu dizginlenemez egosu yüzünden ne sahadakilere ne de tribündekilere bir penny taylor'ın verdiği huzur ve güveni verebilir. taurasi takımınızdaysa onun kayışı kopardığı anlarda dizginleri eline alacak bir oyuncunuzun da olması gerek. o kişi de taurasi'den korka korka top isteyip de get lan cevabını alınca kuyruğunu kıstırıp giden ışıl alben değildir tabi ki. fenerbahçe taurasi-taylor ikilisiyle hem lig hem avrupa'yı domine edecek müthiş bir kombinasyon yakalamıştı ama birileri bu tekere çomak sokmayı başardı. fenerbahçe hem kendi beceriksizliği hem de dış etkenlerle büyük bir fırsatı kaçırsa da taurasi bundan nemalanmaya kalkan goygoyculara da yar olmadı. iki senelik hikayenin sonunda herkes hak ettiğini buldu. ben bu hikayede en çok taurasi veya galatasaray'a değil medical park'a gülüyorum. iki senedir havaya saçtıkları paralarla öküz sürüsü alınırdı onlar hayal satın almayı tercih ettiler.
  • ulan resmen kanım dondu. bu kadar kolay mı bizim memlekette insan çamurlamak?
    doping mevzusu ortaya çıktığında, hacettepe ile ilgili şüpheleri dile getirenlere kulak asmamıştım açıkçası. sonuçta ben kulak assam ne olacak? basketbol federasyonu güvenmiş ise bize de inanmak düşer. doping testleri pozitif çıkınca o minvalde herkesin zarar gördüğünü belirtmiş, ezeli rakip fenerbahçe ye geçmiş olsun demiştim.
    o değil de demek ki ülkemizde dopingli çıkıp da yapmadım diyen her sporcunun haklı olma ihtimali var. futuramanın yazdığı gibi olay fenerbahçe, taurasi değil ülke sporu meselesidir.
    ayıptır, günahtır, emek hırsızlığıdır ve daha bir çok şeydir de o gg olur yazmayayım...

olayda mağdur olan başta taurasi ve fenerbahçe olmak üzere herkese geçmiş olsun...

not: bu entry taurasi nin doping testinde tahrifat yapıldığı kabulüyle yazılmıştır.niye bunu yazdım? çünkü işler iyice içiçe girdi. neyin ne olduğu belli olmuyor pek...

bir beşiktaşlı olarak olayları sonuna kadar takip edip, suçluların cezalandırılması ve böylece türk sporunun bu kara lekeden bir an önce arındırılınması tek dileğim...
  • "fenerbahçe, doping yapmadığım dediği halde arkasında durmayıp sözleşmesini fesh etti" diyerek, fenerbahçe'ye laf soktuğunu sananlar var. belli ki, süreci götüyle izlemişler. şimdi uzun uzun tekrar yazacak halimiz yok. fenerbahçe ve taraftarı, diana taurasi'yi tekrar basketbola kazandırmıştır. üstelik, şu anda fenerbahçe'ye bok atmaya çalışanların, "dopinçiii dopingçiii" diye anırdığı dönemlerde.
  • şaka gibi adamların ekşisözlük'teki varlıklarına da şöyle bir ışık tutmuş oldu bu kızımız.

umrunda değilse yazma, karalama o zaman üstün insan. git iki "errrrrkkkeeekk" futbolu entrysi aban hemen rahatlarsın.

hadi, naş.

edüt: haberler espn'e falan da düştü, resmen rezil olduk. adam hala benim entrylerime eksi veriyor. ha güzel kardeşim, ha sana.
  • rezaletin daniskasi kurbani olmus basketbolcu. dunyanin en iyi basketbolcularindan biri, basit bir mactan once doping cikiyor. “yapmadim, etmedim” diyor, klup “almanya’ya gonderelim test sonuclarini” diyor, “bizim doping merkezimize guvenmiyor musunuz” deniliyor, kabul edilmiyor. sonrasinda ulkesine gidiyor. kankisi penny taylor’da bu rezaletin yasandigi ulkeden, kendi basina da ayni seyin gelebilecegi korkusuyla, ulkesine kaciyor.

sonrasinda, “pardon”….

o pardon’u adamin g.tune sokarlar kamil…
  • bizi bir sen anladın, sen de yanlış anladın http://www.comebackdiana.com/ dedik de, cimboma gel demedik.
  • fenerbahçe sözleşmesini feshetmeseydi ve bu sonuç ortaya çıksaydı, aziz yıldırım herşeyi ayarlamış olacaktı, satılmış federasyon olacaktı. fenerbahçe "dur bir yanlışlık var" dediğinde yalancı biz olmuştuk. zaten hep yalancı ve haksız değil miyiz? aziz yıldırım, vur ve vurduğun yerden ses gelsin...
hesabın var mı? giriş yap