• fatih terim'in galatasray'a kazığıydı. sonra noldu da o kazık bize giriverdi ben de anlamadım.
  • an itibariyle ligin en az gol yiyen 2. ekibine kiralık gitmiştir.

yazın bunu bir kenara, lazım olacak ;)
  • beşiktaş mali olarak cartayı çektiğinden galatasaray'la anlaşmış yetenekli topçu.

antepliler de isterdi 8-10 milyon'a versinler :_(
  • oğlum mal mısınız lan?
    bu herifin her yeri şike olsa ne olur.
    allahın kabzımalı bu herif.
    saatli bomba bildiğin.
    para vermeye gerek mi var ?
    zaten her 2 maçtan birinde ölümcül hata yapıyor.
    bizde hazırlık maçında kırmızı kart + penaltı yapan bir adam bu. neyine şike yapalım.
  • bir maçlığına chelsea'ye kiralayabiliyor muyuz diye merak ettiğim topçu :/

sanki zorla verdik adamlara lan triplere bak hahaha. sen dur daha hacı kendi kalesine de atabiliyor.

(bkz: gerçek dany bu değil)
  • erkan can'ın da dertli olduğu futbolcu.

"skor 1-1 olmuşken maçı katlet, bir, "cinayet". defansın arkasına atılan topu seyret, iki, "adam kaçırma". forveti en az iki kişi düşür, üç, "penaltı". her maç kırmızı karta takıl, nereden baksan dört, "bağımlılık". bütün bu bokları yedikten sonra taraftarın suratına bakıp "kusura bakmayın abi kaza oldu." diyemezsin, adamın formasından kan alırlar dany kan! mına kodumun stoperi neler açtı başımıza."
  • aylardır yazılıp çizilen "fatih terim ilk önce forvet istedi, kanat istedi" haberlerinin bok olduğunu ilan eden transfer. bu arkadaşın alınmasına laf eden rakip takım taraftarlarına lafım yok da, galatasaraylı olup "buna mı kombine alıyoruz?" diyenlere laflar hazırladım.

galatasaray'a gelmeden önce her hafta değişik takımlardan adamların gelip öve öve bitiremediği bir adamı almışız. top hakimiyeti ve hız açısından semih'ten de ujfa'dan daha yetenekli bi futbolcu galatasaray'a gelmiş. paşam diyor ki buna mı kombine alıyorum. alma ulan sen. sen gelme ulan ayı.

2004'ten bu yana her sene kombine aldım, servet-gökhan-barış-mustafa-ayhan'lı, almaguer'li, lukunku'lu kadrolara kombine aldım, bi gün de şikayet etmedim. yıldız seyretmek istiyorsan otur ntv'de la liga izle.

bu kafadaki adamlar tribünden azaldıkça yükseleceğiz.

dany on numara transferdir. futbolla ilgisi tuttuğu takımın maçları için link dilenmekten öte geçmeyen adamlara kulak asmayın. bu sezon en az 8 maçını izlemişimdir. tamamında taş gibiydi. stoper görevlerinin de fersah fersah ilerisini yapıyordu. seneye ujfa futbolu bırakacak, yirmili yaşların başında ve ortasında olan 2 iyi stoperi şimdiden garantiledik.

fatih terim'e inancım katlanıyor günden güne.

2 stoperimize "çok iyi, yedeğine bile gerek yok" diyenler play-off'ta 1-2 kaybettiğimiz maçta allahın ziegler'ine, bienvenu'süne yetişemediğimizi, stoch'u rahatsız edemediğimiz gibi, ceza sahası dışı faulüyle durdurup şampiyonluğu ilan etmeyi bile akıl edemediğimizi unutmasın.

yarın öbür gün city gelir, barca gelir. sadece hızlarıyla sallarlar 5 tane. arkalarından su döker ağlarsın. en azından peşlerinde koşabilecek hızda bi defansın olsun.

bjk, fb, ts, bursa çeşitli sebeplerle çökmüşken şampiyon olduk diye uzay takımı mı olduk amk? ahan da izle yediğimiz golleri;

http://www.youtube.com/watch?v=_cerob25wxm

4 yıl sonra edit: bu entry'i yazmış olmaktan hiç pişman değilim çünkü bu entry'den sonra gerçekten de real madrid'le eşleştik ve dany cristiano ronaldo'dan daha hızlı koşarak birçok kez top kazandı ve ronaldo'yu süratiyle durdurdu. real madrid'i yendiysek aslan paylarından biri dany'deydi. adamda konsantrasyon problemi var. her maçı real maçları gibi oynasa zaten yıldız olurdu ama olamadı. 1-2 şanssız penaltı pozisyonuyla dandik stoper olarak hatırlanacağı için kendisi adına üzülüyorum.
  • bazen maldini, bazen mal dany.

hayatimda bu kadar dengesiz oyun karakterine sahip baska bir stoper gormedim.
  • garry rodrigues'den çalım yiyen dünyanın ilk futbolcusu.
  • şimdi kendisiyle ilgili vereceğim haberi dikkatle dinleyin. troll diyenin anasını sikeyim. kendisini bugün öğlen 14 sularında swissotel'de bir hanımla gördüm. tüfek gibi bir karıydı. karıyla yukarı çıktılar. muhtemelen sikiştiler. bugünkü maçta oynarsa neler olacak hep birlikte göreceğiz.

tanım: bu öğlen sikişmiş futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap