• ulan bi turk erkegine de evlilik yarasin amq
  • ilk kez dinliyorum. yorumum: yarrak gibi şarkı. napıyorsunuz tarkan bey? kendinize gelin. daha önce de ısınamadığım şarkıları olmuştu ama hiç birine yarrak gibi olmuş dememiştim. cuppa, tayfa falan nedir? pis yedili dizisinde çalınacak şarkı olmuş tam.

ayrıca ses de gitmiş tarkan'da...
  • serdar ortaç kalitesizliğinde kafiyeler içeren şarkı. zor dayandım.

"her şey satılık, kalplerde katılık
    aşklar yatılık, akışta millet"

yok aşk bu kızılötesi yaralı müzesi amk.
  • zamanında ajdar'a haksızlık mı yaptık acaba diye tereddütte bırakan şarkı. tarkan şarkısı.
  • murat boz, murat dalkılıç, emir gibi adamlar tarkan'a özenip böyle şarkılar yapıyorlardı, tarkan da iade-i itibar yapmış herhalde. alın biraz da ben size özeneyim demiş. ne kadar kibar bir adam... *
  • - gülşen'e vereceğimiz şarkıyı yanlışlıkla tarkan'a vermişiz sezen'ciğim
    + olsun gitti bir kere

söz müzik: sezen aksu
    düzenleme: ozan çolakoğlu
  • sinan akçılgiller için bile çok kötü bi şarkı. hayır bi de şu rezilliği kuzu kuzu ve dudu'yla karşılaştırıp, onları da ilk başta sevmediniz diyenler olmuş. bunlardaki kulak değil dalak mübarek.
  • tarkan'ın 2016 model yeni şarkısı.

spotify açar açmaz direkt karşıma çıktı, beklemiyordum yeni şarkı falan hafif bir şok etkisi yarattı.

şimdi şarkı sözlerini aramayamadım ama sizler için nakaratının kısa bir kısmını yazayım.

cuppa cuppa cuppa cuppa da cuppa cuppa
    bağıra çağıra bas bas sabaha kadar dans

düz yazı şeklinde okuyunca honkiponki etkisi yaratıyor ama pek öyle değil, güzel heralde anlamadım. neyse 500 kere dinledikten sonra kararımı vereceğim.

edit: spotify haricinde hiçbir yerde olmayan şarkı, enteresan olan haberi de yok. gece gece spotify bizi mi trollüyor acaba?
  • (bkz: nazan öncel) şarkı sözü vermemiş tarkan'a sanırım.tam bir (bkz: sezen aksu) saçmalatması sözler. basit bir dum-tıs müzik.
    (bkz: mega star) mı demiştik ?
    albümün geri kalanını göreceğiz ama demet akalın (bkz: evli mutlu çocuklu) daha güzel bu şarkıdan, en azından manidar.

not: tarkan osursa beğenecek kadar severim kendisini ama osurmamış,sıçmış.
  • ilk dinlediğimde kötü bulmuştum ama tekrar tekrar dinleyince aslında kötü olmadığına, berbat olduğuna kanaat getirdim!

tarkan n'aptın abi sen?!.
hesabın var mı? giriş yap