• -dayı 1 lira bozuğun var mı?
    -yok.
    -1 dal sigara?
    -kullanmıyorum.
    -saat kaç, onu söyle bari!
  • ben yine en kötüsünü yazıp gidiyorum, ibret forever:

genç kız, uzaktan uzağa beğendiği çocuktan gelen bi kahve içme teklifini coşkuyla kabul eder. yalnız, duruşmaya yetişeceğinden sınırlı bir vakti vardır, üzülerek belirtir. kahramanımız "yarım çay içeriz biz de? :)" diyerek sevimli bir orta açar. yarım çay, çok pratik bir tekliftir. kızın içi ısınıverir. çocuk kafeteryadan "yarım çay" ister. çaylar cidden yarım gelir. o dar vakitte içilir. sonra o şövalye "biz yarım içtik arkadaşım! ben yarısını öderim!" diye kavga çıkarana kadar her şey ne kadar da yolundadır aslında... de mi?
  • sabah alarmını hep küsüratlı kurar. bu olayın onun için anlamı büyüktür.
  • pi'yi 2 alır. kâra geçtiğini zanneder.

(bkz: mini çakal)
  • anayasa kitapçığının havada uçtuğu, ardından devalüasyonun patladığı sabah çalıştığım yerde işçilere battığımızı açıklamaya çalışıyordum, şevket diye bir mal vardı içlerinde, "kenarda 200 dolarım vardı, çok değerlendi" diye seviniyordu hala, odur işte bu adam. umarım işsizlik günlerini atlatmasında yardımcı olmuştur o 200 dolar. siktiğimin gerizekalısı.
  • - akşam size geliyorum ders çalışalım?
    - e iyi gel...

akşam yemeğinden sonra
    -ben kaçar hacı, hadi görüşürüz...

aynı arkadaşla bakkalda sigara alırken karşılaşılır...

-bize mi geldin lan?
    -heee, ne alcan sen?
    -sigara!!
    -iyi ben almıyım o zaman, usta benim sigara kalsın...

işte bu diyalogları yaşatan adamdır...
  • 21 aralık da gecelik hayat kadını alır.
  • arkadaşına film dvdsi yaparken, dvdde kalan boşlukları erotik jpeglerle doldurur. 1kb boş alana bile tahammülü yoktur.
  • markette alışveriş 60.03 tl gibi bir şey tutarsa nakit öder, market o 3 kuruşu almadığı için 3 kuruş kar eder. eğer 59.97 tl gibi bir şey tutarsa da nakit olarak 60 tl vermemek için kredi kartı ile tam tutarı öder, bu sefer 3 kuruş zarar etmekten kurtulmuş olur...
  • 1 milyarlık iphoneu vardır ama çok kontörü gidecek diye aveaya mesaj atmaz.
hesabın var mı? giriş yap