• kesinlikle bir algı operasyonu var. türkiye'nin kaderini değiştirecek cem süer, geleceğin cumhurbaşkanı ve türkiyenin kaderini değiştirecek bir karakter olduğu için bunu fark eden biz siyonist, pkk'lı ve ermeni teröristler önünü kesmeye çalışıyoruz.
  • trgamer'dan sonra shiftdelete.net bünyesine katılmış ve şahsi fikrimce zeki, ince ve detaylı yazıları ile siteye kan katmış genç yazar.
  • mesleğine tutku ile bağlı olan, kanımca türkiye'deki en iyi oyun yazarlarından birisi. trgamer ve shift-delete'deki ilk dönemlerinde oyun kritikleri hazırlayan ancak şimdilerde önde gelen oyun firmalarının yapımcılarıyla ve geliştiricileriyle bizzat muhatap olup, röportajlar yapmış, kaliteli kritikler ve haberler sunmaya başlamıştır. son zamanlarda eskisi kadar (hatta hiç) oyun incelemesi yapmayıp "neden acaba?" diye sordurmaktadır.

bir isim karışıklığı ya da yanlış hatırlama değil ise bir dönem akşam gazetesinde de yazmıştı sanırım.
  • shiftdelete.net`te cok ilginc yazilara imza atan, genc oyun yazari. bir insan oyunlari bu kadar detayli nasil analiz edebilir hayret.
  • sosyal medyada insanların postlarını görüp altından fikirlerini iletmek yerine özel mesajla ne kadar kadın varsa musallat olan teknolojik bir kişilik. ben dahil tanıdığım üç kişiye daha (biri evli)* cevap attırana kadar darlamakla yükümlü. sanırım gaming camiasını tarıyor arkadaşımız.

technopat denen yerden atılma hikayesi de şahaneymiş.

(bkz: kendine haksızlık ediyorsun, sevişelimmi)
  • laptop recaileri ile atar giden yapan dijital binali. insanları tek tek bulup racon kesmeye başlamışlar. olay patlayınca o kadar çok insandan "bana da aynısını yaptı" mesajları geliyor ki akıl almaz. gerçi alır ya. hakkında yazılan entryleri tek tek şikayet edip sildirmekle uğraşacak kadar da bol vakti var. bence bununla vakit kaybedene kadar bir kliniğe yatmasını öneririm.

sözlüğe not: sevgili yönetim, olmayan/iftira/ yaşanmamış/gerçekliği kanıtlanmamış/nefret söylemi/şahsa yönelik kişisel saldırı gibi durumlarda entry silinebiliyor diye biliyordum ben? adam istedi diye sipariş usulü entry siliniyorsa bu haksızı korumaktır. o zaman benim de sevdiğim dizinin başlığındaki kötü yorumları silelim.
  • hakkındaki tüm entryleri sildirse bile yenileri yazılacak şahıs, çünkü hepimiz o screenshotları gördük be. çok geç yani. o mesajları atarken düşünecektin abi.

"algı operasyonu" editi: vallahi organize değiliz. herkes kendi nefretini kusuyor. yok öyle bir şey. ayrıca, mal ortada yav neyin algısı neyin operasyonu. o mesajlarda sorun görmüyorsanız sizde bir sorun var demektir.
  • evli barklı, genç yaşlı dinlemeden erişimi olan her kadına yapışma yetisi olan bir şahıs. kendisinin bu konuda türkiye teknoloji medyasında şanı yürümüştür, ki kayıtlı delilleri de mevcuttur.

(bkz: seni sevişirken düşünemedim)
    (bkz: ayakların ne kadar da güzel)
  • atanamamış saldıray abi. ilk linç edildiği günü hatırlarım yıllar önce, "abi yapmayın yazık yine de adama" demiştim. sanıyorum o linçten sonra kendisine çeki düzen verecek, ama yok anam adam arsız çıktı. ikinci oldu üçüncü oldu dördüncü derken ipin ucunu kaçırdım ben, bu kaçıncı bilmiyorum.
  • ironiden anlamayanlar için geç gelen edit: yıllarca ve aylarca konuştuğu kişiler tarafından komik şekilde zorla konuştuk, darlandık diye suçlanan kişi.

fırsattan istifade 14 - 15 yaşındayken tartıştığı kişi bile gelip laf sokmuş.

biz bu kadar iyi niyetli davranma herkese iş konusunda yardım etmeye çalışma diyorduk umursamıyordu. kötü bir şey olunca yardım ettiği kişiler arkasında durmadı.

malum ülkede elinde güç varken herkes arkanda, en ufak sorun oldu mu tek kalıyorsun.

sektörel hesaplaşmanın kurbanı olunca destek çıkanı olmadı. hukukla sorun mu çözülür bu ülkede dedik dinlemedi.

kendine açılan dava olmamasına rağmen, her türlü fikir ve olay manipülasyonu yapan dava açtığı kişilerin mağdurum edebiyatlarını çekiyor.

işin komiği eski iş vereni üzerinden vurulmaya çalışılıyor. ama eski iş vereni gidip tehdit, itibarsızlaşma ve iftira davası açmış malum kişilere.
hesabın var mı? giriş yap