• hayatımda sıfat itibariyle fransa'ya bu kadar benzeyen bir insan görmedim.

jean-pierre adında, sanat galerilerinin ve müzelerinin vazgeçilmez ismi ve kara para aklayıcısı olarak foyası ortaya çıksa hiç şaşırmam, "şerefsizim aklıma geldiydi" demekle yetinirim.

bakın söylemek istediğim şey hafif ırkçılık ve aşağılık kompleksi kokan sen şuralıya benziyorsun "övgüsü" değil. adam güzel, yakışıklı, beyaz, karizma vs. demiyorum.

adam direkt olarak yürüyen fransa. gözlükler, tarz filan... hayatımda daha fransa bir insan görmedim.
  • yeniçeri ağası mustafa rolüyle muhteşem yüzyıl'dan rüzgar gibi geçen oyuncu. bir şekilde diriltsinler, tat katmıştı diziye.
  • bu kadar karizmatik bi adamın neden sürekli yan rollerde hatta bayaaa yan rollerde olduğunu anlamıyorum. oynadığı her dizide kendini izletiyor akılda kalıyor. neden pik yapamadı çözemedim. oysa uğur polat enerjisi var kendisinde.
    bana şu an saçmasapan bi dizi izletiyor mesela. bize yazık.
  • aldatmaktaki sinsiligi lost dizisindeki benjamin linus u animsatti
  • bu adam ne çeşit bir oyuncudur, arkadaş. ciddi, mutlu, nazik/gentlemen, psikopat, siyasetçi, aşık, nefret eden, çok seven, sempatik/antipatik, deli, fakir, zengin say say bitmez adam her tipe, kılığa giriyor. hem de nasıl girmek.

yaşıyor, yaşatıyor. bu nasıl bir oyunculuk. ağzım açık izliyorum.

oynadığı hiçbir yapımda/rolde başarısız olmamış. hepsinde çok başarılı oyuncu.
  • karizması yüksek, oyunculuğu güçlü ve sektörde neden bu kadar az gördüğümüzü düşünüp, bunu kalitesiz işlerin çoğunluğuna bağladığım kişi.

breaking bad uyarlaması yapılsa gus fring rolü kesinlikle cem bender'e yakışırdı diye düşünüyorum.
  • alev alev dizisindeki en iyi oyuncu. bu zamana kadar buyuk bir yapimda yer almamis olmasi uzucu.
  • muhteşem yüzyıl'da yeniçeri ocağında pargalı ibrahim ve şehzade mustafayla konuşan kişidir kendisi.
  • (bkz: eva bender)
hesabın var mı? giriş yap