• (bkz: buray kim)

edit : başarısız pr çalışanının gelip ahkam kestiği tanımayanların kıskandığını söylediği bir garip olay. tanımıyorum ve kim dedim amk demedim aşağılamadık bilmem ne. adam tanınmıyor büyük kesim de gerçekten tanımıyor. gelip buraya saçma sapan entry girip bir de kim yapmışsa diye güya 3. bir gözmüş gibi yazıp reklam yapmaya çalışıyorsunuz. bilmemek ayıp değil öğretemediğiniz ayıp demek ki bu adam da kendini gösterememiş çalıştığı ajanslar da bir halta yaramamış ve hala aynı hatayı yapıyor anladığım kadarıyla. mesela adamı şu an öğrendim, başarısız reklam çalışması ve pr ile aklımda kalacak.
  • kılık değiştirmesine gerek olduğunu düşünmediğim şarkı söyleyen.
  • ya insanlar şiveyle konuştuğu halde şarkıyı normal türkçeyle nasıl söyleyebiliyorlar
  • güzel iş bence.
  • buray kim ola ki diye düşündüren olay.

buray'ı yolda görsem tanımam, ama kılık değiştirmiş haliyle bir arkadaşıma benziyor.
  • şu ...... telefonu bir de çıkmasın arkadaş ya, bir de cepte dursun o, anı yaşa.

gayet güzel bir aktivite olmuş, şahsen ünlü bir müzisyen olsam ben de kılık değiştirip metro ve gemilerde şarkı söylemek isterdim.
  • kılık değiştirmese de olurmuş. benim gibi çoğu insanın tanıdığını sanmıyorum.

(bkz: buray kim? amk)
  • şükrü'nün kılık değiştirip metroda şarkı söylemesi ile aynı etkiyi yaratmıştır.
  • tanıdığım tek buray, burak kut, ki kendisi de buray değil, burak.

kim olduğunu bilmediğim bir şarkıcının yaptığı iş.
hesabın var mı? giriş yap