• (bkz: lost/@syd)
  • hiç birşey kaçırmamış insandır. 1. sezon 10. bolümden itibaren çıktığı gün izledim bu naneyi, bugün geldiğim nokta budur.
  • (bkz: lost ne lan)
  • (bkz: isyanim var ulaan)

kendimi bildim bileli bilgisayarımda durur ama fırsat bulamadım izlemeye. biraz da bağımlısı olmaktan, çok kafa yormaktan korkuyorum herhalde.

aslında bir kere açıp izlemeye çalışmıştım ama o sırada codec yüklü değilmiş bilgisayarımda, internet de olmayınca izleyemedim. 1. sezonun 1. bölümünün ilk 20 saniyesini dinledim anca. hurley var kıvırcık onu biliyorum, josh holloway var bir de kel yarma herif var, others var bunları biliyorum. uçak mı ne düşmüş adaya falan filan işte.

bu yaz oturup hepsini izlemeyi planlıyorum.

ayrıca facebook'um da yok.
  • bir başka model.....sadece belgesel ve tartışma programı izliyorum diye gezinen, ben popüler kültüre külliyen karşıyım diyen her cümle başı benim entelektüel çevrem olan tuzsuz yemek gibi insandır.
  • iki yıl önce tanıştığım insan! hem de bu kişi hawaii'de yaşıyordu ve "evin yakınlarında adamlar tepeye tırmanıp duruyorlar ama hiç merak edip de izlemedim" yorumunda bulunmuştu!
    (bkz: şaka gibi ama gerçek)
  • bu insanlar genelde ağır lost izleyicileri tarafından sürekli bir şekilde ezilmeye ve lost izleyicisi yapılmaya çalışıldıklarından, "lost" kelimesini duyduklarında artık otomatikman "izlemiyorum a.k!" "ama.." diye devam eden cümlede "inadına izlemicem lan!" moduna girmişlerdir.

izlemeyen izlemez aslında. ama çok gizemli lan.. izleyin.. valla..
  • bunu yapan kişi bir sözlük yazarıysa tabudevirendir efendim.

değil bir bölüm, 10 dakika bile izlemedim. nasip olmadı.

nasip değilmiş ne yapalım.
hesabın var mı? giriş yap