• dkfslakjdaş benim lan bu kız.

geçen gün yolda gidiyorum, kulağımda kulaklıklar filan son derece kuul bi şekilde. neyse, karşımdan da bi aga geliyo, işaret etti arkadan biri seni çağırıyo diye. döndüm baktım, bi teyze arkamdan koşuyor, elini sallıyor bana. çıkardım hemen tek kulaklığı, "nooldu teyze" dedim "maria?" dedi böyle yüzde büyük bi hayal kırıklığı... ben anlamadım sonra işte sori vat heppınd derken çözdük ki kadıncağız beni maria diye bi tanıdığına benzetmiş, arkamdan depar atmış.

olm rusa benzettiler lan beni! lan nasıl götüm kalktı nasıl götüm kalktı anlatamam. zaten kocaman bi götüm var, o nedenle pek kalkmasını istemiyorum o ayrı mesele de, teyzem rusa benzetti lan beni! hani öyle arkadan maria önden kezban bi tipim varmış demek ki fddsfdafa

ben bile rusa benzetilebiliyorsam, bu ruslar o kadar da elf prensesi değillermiş lan. hep diyordum zaten, bütün rus kızları güzelse bu rus erkekleri neden sürekli votka içiyor diye. evet artık biliyorum ki dünya üzerinde maria adında şişko ve çirkin bir rus kızı yaşıyor. haydin dağılabilirsiniz.
  • - ay ne olur beni rus kızlarına benzetme
    + sen esmersin??
    - evet di mi ne enteresan hep aynı şeyi diyorum ben de
    + git kızım boyun 1.55, kocaman kalçaların var saçların siyah dalga geçmişler seninle
    - ay bende aynı şeyi diyorum hep
    +ne diyorsun ?
    - beni ruslara benzetmeyin aman ha diyorum,
    + ha sen diyorsun benzetmeyin diye
    - evet diyorum işte lütfen benzetmeyin diye
    +!!??

(bkz: based on true story)
  • (bkz: o rus bu)
  • haklı olabilir. ne türk kızları gördüm adeta birer tanya, birer natalya. sarışın olmalarına da gerek yok, beyaz tenli ve siyah saçlı olmaları yetiyor.

sevgili "rus kızı diyince ağzımı toplayamıyom ihihi çok güzeller, halbuki türk kızları götüm gibi lan" insanları. her rus kızı güzel mi lan. değil*. ben rus'a benziyorum demek "bende rus seksapelitesi varrh*, daş gibiyim" demek değil. sadece benziyor olabilir. her başlığın altına türk kızındaki gereksiz özgüven halleri bkz ı vermekle olmuyor. ne rus kızları var götüm gibi.

not: rusa benzemiyorum.
  • olsa olsa rus erkeğine benzetiliyordur.

(bkz: rus erkekleri)
  • sarimsak kadar memesi olup, meme uclari yukari dogrudur. (* ) ( *)
  • -tk: bizi rus kızlarina benzetiyorlar numan.
    -nmn: no problemo kuzum. onemli olan rus kizlarini size benzetmesinler...iste o gun biteriz.
  • ingilizce konuşurken "r" lerin üstüne fazlaca basıyordur..

"evrrriivan hops forrrr e betırrrrrr tumorrrrrrov" gibi..

bunu duyanlar da "anaa rus musun la sen?!" diye sormuştur misal..
    tipiyle ilgisi yok yani..

ingilizce konuşan kozmonota benziyorum mesela ben..
    ama ağzımda kalem varken konuşunca sanki bi ingiliz asilzadesi oluyorum bi anda..

"evrivoan huups fo e bedı tumorğov.."
    öhöm..
hesabın var mı? giriş yap