• 17 haziran 2015 tarihinde saat 00:16'da hayatımıza 48 cm ve 2 kilo 850 gram olarak giren biricik kızımdır kendileri. hayatımda girdiğim en güzel ve özel entry ye sebep olmuştur ayrıca. alt çenesini titreterek ağlar, sağ dirseğinde gamzesi vardır. bana yaşama sebebi olmuş, tüm uykularım onun olsun dediğim canım yavrum. güzel, huzurlu, sağlıklı bir ömrün olsun yavrum, baban hep yanında olacak, canı pahasına koruyacak seni...
  • küçükken "ahaha baaadem baaaadem" diye dalga konusu olan (ki benim buna çok içerlemişliğim vardır, hakaret olarak algılar ıssız köşelerde ağlardım)
    bu sebeplerden dolayı uzun bi süre hiç sevmediğim, bünyem tarafından reddedilen
    ama serpildikçe, akıllandıkça "manyak mıyım, ne kadar orjinal işte,hem az var hem anlamı ilginç" diyerekten sevmeye başladığım
    şimdilerde çok sevdiğim, bağrıma bastığım, başını okşadığım,
    adım..
  • bade farsca icki demektir... divan edebiyatinda icinde bade gecen yuzlerce eser vardir, icki anlaminda kullanirlar...
    icsem elinde badeyi falan fistik gibi ..
  • açılımı "bahçelievler aile destek evi" olan kısaltma.
  • yağmur, kasvet, hüzün.
    tümünü cem etmiş bugün istanbul.
    neşesiz, sevimsiz, karanlık bir hava.
    tıpkı ben gibi, bâde gibi...

bugünün son dakikalarını yaşarken kimileri, o da yeni yaşının ilk gününün son dakikalarını yaşamakta.
    tuhaf!
    istanbul gibi ağlamaklı, istanbul gibi gamlı.
  • yirmi sene boyunca her hasta olduğumda, canım her sıkkın olduğunda, her üzüldüğümde yanımda olan, yatağımın başında nöbet tutan en kutsal melek...

annem..
  • küçükken, ablası da dahil, üç kızkardeşine uyumaları için masal anlatacak kadar ayakları yere basan biridir.
  • yalan söyleme konusundaki beceriksizliği o kadar sinmiştir ki üstüne, bazen doğruyu söylerken bile yalan söylüyormuş gibi geliyor.
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
  • halk arasında badiloş bebe olarak bilinir.
hesabın var mı? giriş yap