• düzgün izlenip, doğru şekilde algılanması gereken video.. bakın ben ateisteken izledim, hırisitiyan oldum.
  • izlerken kafamla götümün yer değiştirmesi suretiyle çarpıldığım video. prospektüsünde cenabet izlemeyin yazıyormuş, görmedim.
    (bkz: çok güzel bir paylaşım allah razı olsun)
  • - dostum video demişsin ama bu düdüklü tencere.

düşünsenize, kuran'ın kendisi ateistleri müslüman yapamamış. hatta çok daha önemlisi, kuran'ın ta kendisi bir sürü müslümanı ateist yapmış.

durum böyleyken sen kalk "ateistleri müslüman yapan video" diye bir şey yumurtla, içini de bu adamların zaten götüyle güldüğü şeylerle doldur. e bravo yani, çok zekice. bu mu lan hayatını şüpheciliğe, bilgiye ve özgür düşünceye adayan insanları müslüman yapmak için ortaya çıkardığın şey? peki videonun adını böyle koyarken izleyip de müslüman olmayan ilk ateistle birlikte komik duruma düşeceğini de mi hiç hesap etmedin? (etmedi tabii, soruya bak)
  • bu filmde kendisine inanmayanı alevli ateş, zincirler, kavimleri yok eden fırtına, irin yeme cezası gibi korku ögeleriyle tehdit ederek ikna eden, çete lideri gibi bir allah tasviri ile karşı karşıyayız.
    ikna yöntemi olarak bir de meyveli cennet sunulmakta. ama meyveli cennet bonus gibi bir şey sanırsam. yani korkar ve ikna olursan, "üstüne üstlük bir de meyveli cennet veriyoruz" gibi...
  • aynı video, kilim, domates ve palamutları da insan yapmıştır.
  • videoyu daha baslatmadan ekranda "ne kadar az dusunuyorsunuz" yazmasi ilginc olmus. sanki insanlar dusunup musluman oluyorlarmis gibi bir hava yaratilmis.
  • la ilahe illallah videoda taglenmiştir.
  • izledikten sonra 7 günüm kaldığını söyleyen bir telefon alacağımı düşünecek kadar tırstığım video. bu arada hala ateistim değişen bir şey yok.
  • 6 dakikalik uzunluguyla kotanin amina koyacak olan videodur. aybasinda izleriz.
hesabın var mı? giriş yap