• gururlu edit: debe'ye girmişiz niye söylemiyorsunuz?* güzel mesajlarınız için teşekkürler görsel

re edit: andropozlular kudurmuş. görsel

kendi ürettiği müzikler ile sevenleri coştururken aynı zamanda cahil yazarları gün yüzüne çıkaran hollandalı maestro.

3-5 dakikalık bir parçanın üretimi nasıl oluyor? kaç günde üretiliyor? izle, öğren.

asot 2024 anthem

bu parça 4 kişi tarafından 3 gün içinde yapılıyor. yeri geliyor ikiye bölünüp iki ayrı studioda çalışıyorlar.

sadece bir ses için onlarca vst'de yüzlerce library arasında dakikalarca dolaştıkları oluyor.

özellikle "day 2" videosunda armin'in nasıl full focus olup şekilden şekile girdiğini görebilirsin. telefonda izliyorsan yüzüne yakınlaştırıp izle.

tabi insan bu, yoruluyor, omuzları düşüyor

baktığın zaman sahnedeki armin ile studiodaki armin arasında dağlar kadar fark var. halbuki ne kadar kolay değil mi? iki efekt koy yapıştır gitsin.

bunlar yaşanırken arada kafaları kırdıkları da oluyor.

görüldüğü üzere programın crash olması yani anlık çökmesi ve tüm emeğin çöpe gitme ihtimali de cabası (back-up ile artık kurtarılabiliyor fakat ufak da olsa böyle bir ihtimal her zaman var)

bir takım espiriler falan filan ( ruben ortamın sessiz sakin çocuğu)

son olarak şarkı buradan buraya geliyor. shorts

afiyet olsun.

bonus : 2013 "konu muzik ise kralını tanımam" derken şaka yapmıyordu. sonra tanıttılar tabi.*

edit : yahu işime karışma birader world premier yapıyoruz şurada.

edit: daha iyi özetlenemezdi

(bkz: ya sen manyağın tekisin be oğlum)
  • adam bayir asagi giden 69 model dodge kamyon gibi. costukca cosuyor.
  • sarhoş insana çok fena etkileri var.

not: bu entryneredeyse 3 dakikada yazılmıştır.
  • kendisi dinleyen için çok tehlikeli ve zevkli bir biçimde dahilik ile orospu çocukluğu arasında ralli yapmaktadır.
  • gelmiş geçmiş en iyi setini, yeni doğan oğlu için gözleri de dolarak aynı zamanda, yağmurlu bir belçika gecesinde; tomorrowland 2013'te sergilemiş hollandalı trance dj'lerinden.

o nasıl geçişler, o nasıl duygu patlamaları;
    buyrun burdan yakın, ben yaktım sönmedi.

http://www.youtube.com/watch?v=incxy-nne4m
  • 2011 yazına baba olacak olan dj. bu mutlu haberi twitter'da takipçileriyle şöyle paylaşmış olan sempatik adam: "yes!! i'm going to be a dad! erika and i are expecting a little one this summer. let's hope it'll be my best production ever..." ehe.
  • park orman'da, marc vedo ve john 00 fleming'den sonra çıkan ve 138bpm'e kadar çıkan setiyle gece sonunda insanların ayakta durmasını güçleştiren şahsiyet.. i'll be back soon diyerek de beklentilerimizi tekrar yükselten dj..
  • imagine albümünün hepsini zaten dinleyiniz de... bir de "in and out of love" var ki anlatılacak gibi değil...
  • nasıl bir çalışma azmidir ? nasıl bir enerjidir ? makina olsa yorulur, yağı azalır, hararet yapar ne bileyim bakım falan ister.

bir kaç hafta önce ultra'da 1 değil 2 sağlam performans ver yardır, daha teri soğumadan best of armin only diye 4 saat yardır. üstüne tomorrowland brasil, tomland belgium, edc ve nice festivallerde üst üste yardır bu nedir arkadaş? üstüne diğer djler gibi üç beş parçayı döndür çal da değil, iki yılda bir fabrika gibi albüm yap, yılda en az 6 tane single yap, haftada bir 2 saatlik yeni parçalardan asot yap, her 50 bölümde bir asot festival yap... yap oğlu yap. ben sayarken yoruldum adam çalarken yorulmadı arkadaş.

çalışkanlığını, iş etiğini, enerjisini örnek aldığım, edm alemlerinin en çalışkan dj'i. bu da tanım olsun. türkiye'de 4 kere canlı izledim, 10 kere gelse 10 kere izlerim.
  • 2 temmuz 2011'de istanbul'da küçük çiftlik park'ta çaldıktan sonra 3 temmuz'da da antalya'da adam & eve hotel'de çalacak olan dj. keşke jennifer rene de kendisiyle gelse *.
hesabın var mı? giriş yap