1369 entry daha
  • adam aspava yazmış sonrasında okumadım
  • - tavolo mio brasserie - akdeniz, italyan restoranı - çayyolu
    - trilye - balık - gaziosmanpaşa
    - aşina - türk mutfağı, rakı, meze - cinnah civarı
    - piqolet - kokoreç - gençlik caddesi
    - cici döner - kumrular caddesi
    - afitap meyhane - deniz mahsulleri, akdeniz - tunus caddesi

not: tamamen kişisel damak tadına göre yazılmıştır. gelip orda o mu yenir demeyin.
  • şu başlık altında yazılanların yarısı "aspava yazanın amq" tarzında. beğenmiyorsan gitme, varsa da tavsiyen yaz hepsi bu.
  • kruvasante
  • keçiören'de bizim evin bir alt sokağında bulunan minibüs köfteci. adamlar harika yapıyor
  • atatürk orman çiftliğinin etrafındaki yerler değildir.
  • itfaiye meydanı'ndaki (bkz: karagedik lokantası) galaksinin en iyi döneri olabilir.
  • ankarada köklü bir yemek kültürü yok desek haksızlık etmiş olmayız.
  • geçenlerde, burada birden fazla kez yazılan yerlerden ümitköy’deki guşgana kebap fırın’a gittik. bir mercimek çorbası, bir kuzu şiş, bir adana, bir kola, bir ayran söyledik. (930 lira.)

çorbası güzel, ben beğendim. adanası da güzel ama porsiyonu az, guş kadar. eşim düveroğlu’nun et şişi bunu düver dedi. ikram olarak gelen salata iyi, ezme kötüydü. birer tane de çay ikram ettiler. mekân küçük ve salaş. masalarda sandalye yok, taburelere oturuluyor. bir erkek, bir de kadın tuvaleti var, çok küçük. allah’tan ben çok fitimdir de götüm sığdı. garsonlar ufacık mekânda mütemadiyen yüksek sesle ve birbirleriyle lanlı lunlu konuşuyorlar.

böyle yani.
    aklıma esti, bildirdim.
  • luigi's
    mezzaluna
    ranchero mexico veee bonus olarak incir meyhanesini tavsiye ederim. mezeleri çok lezzetli ve porsiyonu iyi.
hesabın var mı? giriş yap