• fenerbahçe ülker'in sepet topçusu.
    bu adam 0.5 ucu 3 metre uzaklıktan rotring kaleme sokar çok net. her şutunda ohohoho demekten kaan kural'a döndüm.
  • göbeği yaymaktan başka işi olmayan basketbol profesörü ekşisözlük yazarlarına göre obradovic ve gherardini'nin basketboldan anlamadığını; bjelica, bogdanovic, vesely, hickman, preldzic gibi isimlerin de kabiliyetsiz yugolar olduğunu bize gösteren basketbolcu. lanet olsun azizbahçe'ye!
  • bu akşam münih'te yaptıklarını 1938'de yapsa, hitler o dakika önce eva'ya, sonra gobbels'e, en sonunda da kendine sıkar 2. dünya savaşı çıkmazdı.

8. üçlükten sonra hanımın yanında ömer üründül misali "hoooeeeeyy amuğağoyyuum" diye abuk subuk sesler çıkarttık bu herif yüzünden. sniper mübarek.
  • bugün attığı 3lükler : http://youtu.be/sriiccu2bso
  • takımdan ayrılması isabet olmuş. obra reyizin böyle disiplinsiz arkadaşları tolere etmeyeceğini biliyorduk zaten. tamam öncelikli hedef final four'du ve bu yolda önemli katkı verdi goudelock ama final four dönüşü play off maçlarını resmen sallamadı.

galatasaray serisinde ortalarda görünmedi, hele serinin son maçında sıfır çekti. yaklaşık 20 dakika sahada kalıp beş faul alıp çıkmıştı. obra bunu dövmüş olacak ki, karşıyaka serisinin ilk maçında biraz kıpırdandı, bildiğimiz goudelock gibi oynadı. serinin devamında yine vurdumduymaz oyunuyla tek haneli skorlarda kaldı.

hepsi bir tarafa, takım izmirdeki ilk maçı kaybetmiş. seride 2-1 geriye düşmüş. bu vatandaş kamptan kaçıp gece kulübüne gidiyor.

http://www.milliyet.com.tr/…ce-2070094-skorerhaber/

la eşşoğlusu iki gün sonra ligin en önemli maçına çıkacaksın. kaybedersen bütün sezonun emeği heba olacak. napıyon la sen. ergen bebe misin sen. seri orada bitti zaten. goudelock da takımın lideriymiş falan filan, kıçımın kenarı.

bu arkadaş, bu saygısızlığı takım arkadaşlarına, hocasına, taraftarına yaptıktan sonra stephen curry olsa gönderirsin. göt oğlanı yaa.. bak yine yazarken sinirlendim.

bu kararı alan koç obra reyiz ve gherardini en doğrusunu yapmış. in obra we trust.
  • ne derece bir manyak olduğu yıllar öncesinden belli olan oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=hiqy5m5hnj8

adam resmen "sikerim lan üçlük savunmanızı ben buralardan da sokarım" demiş maç boyunca.
  • nba le avrupa basketbolunu kıyaslayan basketbol fakirlerini görmemize sebep olan, euroleague de sayı krallığında ilk 5 de olan fenerbahçeli basketbolcu.
  • eğer geldiyse fener bu yıl transferde doğru yolda demektir.
    enfes bir şutör öyle 2.10 boyunda, aslında forvetmiş de başka yerde de oynarmış bıdı bıdı türünden klasik fener şutörü değil, saf kan şutör. laaak diye kaldırıp sokan bir tip başka da bir olayı yok. neden olsun ki lan yeter belgrad'ın sorunlu uzunlarının keyfi olsun da şut soksun diye beklediğimiz.
  • zaten nba'den avrupa'ya gelmiştir. ben bu adamın los angeles lakers'ta oynadığı dönemi hatırlıyorum mesela. kendisi 1 numara için fundamental'ı düşük, 2 numara için de fiziksel olarak yetersizdir. tekrar nba'e dönerse yapacağı şey en fazla bench'ten gelip 4-5 sayı civarı ortalama yakalamak olur. bir tarence kinsey ya da will solomon'ın nba'e gitmesinden pek farklı olmaz.

not: fenerbahçe'liyim.
hesabın var mı? giriş yap