• gollerde var kaleci hataları ama nasıl bu kadar kolay başkalarının hakkına giriliyor ben anlayabilmiş değilim.
    aziz başkan serkana vereceği paraları kendi saydıktan sonra bir de sana saydırttı sanki. rakam vereni var,yazın ortamlara akacak diyeni var. bu kadar kolay iftira atmak insanlık mıdır?
    beşiktaşlılar tutturmuş bir bilica,bobo galatasaraylılar tutturmuş franco , iveşa , serkan. bunları geçeceniz abicim.fanatizm ne dediğinizi bildirmez olmuş diyorum böyle atıp tutanlar için. herkes kendi göbeğini kendi kesecek arkadaş.
    hadi diyelim bu iddiaların hepsi doğru,aziz yıldırım herkesi satın aldı. bu maçlara kadar oynanan maçlarda kaybedilen puanların yarısı kaybedilmeseydi, bakın yarısı diyorum, şampiyonluk yarışında sadece galatasarayla beşiktaş olurdu nerdeyse.sivasta son dakikadaki golden , eskişehire içerde dışarda kaybedilen toplam 5 puandan da aziz yıldırım sorumlu değil mi ? hadi oradan.

şike,teşvik yaygaracıları için geliyor:

(bkz: geç bunları anam babam)

not:galatasaraylıyım.
  • ankaragücü seyircisinin gerçek yüzünü tüm türkiye'nin bir kere daha canlı canlı gördüğü maç...

(bkz: çirkef)

edit: bu insan müsveddeleriyle aynı şehirde yaşadığım için utanıyorum.
  • arkadas anlamiyorum ki, hangi kaleci hatali gol yese hangi forvet gol kacirsa bu satilmis oldugu manasina mi geliyor?

leo franco'yu da satin almistik zaten. taksitleri suruyor hala. bobo'yu kiralamistik sadece.

not: guiza'yi tenzih ederim, kendisi gol kacirmak uzere satin alinmis bir "varliktir" ve bir istisnadir.
  • diğer liglerde yaşanan şampiyonluk heyecanını başka gözle ve heyecanla izleyenler, söz konusu fenerbahçe olunca gözü dönmüş yorumlara imza atıyorlar. serie a'da, la liga'da ve premier lig'de 4'er, 5'er hatta 8'er goller atılınca ohh miss, ohh yeah işte premier lig bu nidaları; fenerbahçe, kendisiyle kıyaslanamayacak rakibi karşısına çıktığı ve kazanması gerektiği bir maçı kazanınca kaleci, hakem satın almalar...

hakikaten beyninizi yemişsiniz siz!
  • yenersin, yenilirsin; sampiyon olursun, olamazsin bunlar sadece sonuclardir. alinan sonuc sadece emegin hakkinin alinip alinmamasini saglar. ama bugun bu mac cok bambaska oldu. sike var-yok, aziz kimi aldi-almadi; zerre sikimde degil; ama bugunku olaylar kadikoy'de olsa bir gotunden kan almadiklari kalirdi taraftarin, verilecek olan cezalari disinda tutuyorum.

oncelikli olarak ankaragucu taraftarina aralarinda tenzih ettigim gercek taraftarlar disinda zerre saygim yoktur. zira kardes takim zart zurt ayagina, sen takimini desteklemek yerine kardes takim dediginin dusmanina kufur ediyorsan sen de adam degilsindir. anneler gununde 90+2 dakika boyunca "ananin amina koyayim fenerbahce" seklinde tezahurat yapmak taraftarliga degil, insanliga sigmaz. kaldi kidusun sahaaki oyuncularinin halini. 30bin taraftar var, hicbiri san destek vermiyo, rakibine sovuyo. yabancilarin sikinde olmaz, onlar zaten bugun var, yarin yok; ama turkleri dusun. o bir yana, gelecek sene napicasin amina kodumun evladi bana bunu oyle ? o tek maclik kardes takim yalakaligi adi altinda yaptigin bu olay sonucunda baskanin ve familyasi sayesinde edindigin antipatik imaj iyice pekisti. peki napicaksin ? 3-0'dan sonra sahaya yabanci madde atmalar, biseyler isabet edince "oh oh" demeler. bu mu insanlik ? ki ben inanmiyorum o olaylari ankaragucu taraftarinin yaptigina, zira cok muhtemel bursaspor taraftarlari tarafindan yapilmistir, kardesce duygular ile. ama eger sen kardes dedigin adam rakibinin kafasina kaya atarken ona "napiyosun birader benim sahami kapattiricaksin" diyemiyosan, siktir ettim demiyosan, sen de adam degilsin; senin de zürriyetini sikeyim ben.

hayatimda yer eden bir anidir ankaragucu benim icin. renginin sari lacivert oldugunu ogrendigimde cok sevmistim; cok desteklemistim; su dakikadan sonra sikimde olmazlar, gerek cukkacı baskani, gerekse kardes adi altinda yalakaliga ve yavsakliga izin veren taraftarlari ile. ama dedigim gibi, tanidigim ve bildigim gercek taraftarlari tenzih ediyorum; ki o gruptan sozlukte yazar olanlar da var, gayet selebiriti olanlarindan.

fenerbahce hakettigi skoru almadi belki, zira 3-0'lik bir skor alicak kadar net ve iyi oynamadi, ama ankaragucu hakettiginden azini aldi; bu taraftara en az 5 lazimdi. kucuk hesaplar ugruna, buyuk taraftarliklarindan vazgectiler. yazik oldu.
  • cristian'nın golü attıktan sonra yaptığı ağlama melis temalı gol sevinciyle sözlüğe selam ettiği maçtır. ben bunu anladım o sevinçten.
  • tribündeki insan müsveddeleri, kendi başarısı için başkalarından acizce medet bekleyen zavallılar topluluğu, ağzından köpükler çıkararak düşmanlık kusan organize zavallılara şahane bir şemsiye hediye eden maç. islam çupinin sözlerinin değeri bir kez daha anlaşıldı. bir araya gelince bile bir halta yaramıyorsunuz maalesef...
  • fenerbahçe'nin bariz maçı satın aldığı karşılaşma.

aha! vallahi duyuyorum onlarca galatasaraylı, beşiktaşlı, bursasporlu " evet yaa!!!111 doğru söylemiş hayatta kazanamaz fenerbahce. bizim mahalle takımının kalecisi bile kurtarır o 3 golü. bu maç satılmış!!11122345" diyor.

olum gerizekalımısızınız lan siz?

sike sike lan!

siktrin gidin izlemeyin futbol fenerbahcenin büyüklüğünden korkuyorsanız.
  • cristian'in aglama melis seklindeki gol sevinci antifenerbahcelilere mesaji net olarak iletmistir..
  • ankaragücü taraftarının iyice mallığa kestiği, sahaya ellerinde ne varsa fırlatmaya başladığı maçtır. işte hepimizin beklediği de buydu. hiç birimiz edebinizle maç seyredeceğinizi beklemiyorduk zaten.
hesabın var mı? giriş yap