• kartal'ı tropikal bir bölgeye çevirmiş olan yağmur. bir papağan bir de cuma eksik. işe gidemiyorum lan!!!
  • az evvel bir marti bu yagmurda ucarak gecti gitti. "+rep emege saygi" dedim. hosuna mi gidiyo nedir.
  • ilköğretim okullarının tatil olmasına sebep olmuş yağmurdur.
    üniversiteli insan değil .mına koyyım, okula gidiyim derken kanalizasyona karışçaz kimsenin umru değil.

toplu mesaj editi: atarlandım sanırım birden. ama mecidiyeköyde kesin tatil.
  • yanımda plaj şemsiyesi büyüklüğünde bir şemsiye olmasına rağmen donuma kadar ıslatmış yağmurdur. yahu nereden yağıyor anlamak mümkün değil şemsiyeyi mi deldi ? buna yaz yağmuru diyenleri döverim... toprak kokusunda önce bi ovalar sonra beline beline vururum. zaten ıslak izi kalmaz.2 gündür muson yağmurları gibi yağmur yağıyor arkadaş yiter ya !
  • sokakta olupta donu kuru kalmış adam bırakmamış yağmurdur.

bundan sonra su; 2 hidrojen 1 oksijen değil; 2 istanbul 1 venedik olarak coğrafileşmiştir.

beraber yürüdük glup glup biz bu yollarda
    beraber ıslandık glup glup yağan yağmurda glup....

henüz boyu geçmiyor.
  • yarım saatte ortalığın içine etmiştir. x3'ü arazi aracı sanan adamın teki çekmeköy tünelinde birikmiş okyanusta kaybolmuştur.
  • sisli metro cikisindaki kalabaligi gorup, "nooluyo lan ?" dedigim yagmurdur. sonra kendisini gorunce iyice korktum. aman be, bi taksi bulur binerim hemen diyerek kendimi merdivenlere attim ve 45 saniye gibi bir surede sirilsiklam oldum.

isin komik tarafi, metro cikisinda bekleyen onca insan, benim cesaretimi taklit edip arkamdan geliverdi. islandigimla kalmayip onlarin da islanmasina sebep oldum.
  • "kodum çocuğu!"

mikail
hesabın var mı? giriş yap