• kufur dagarcigi genisletilebilir.
  • 1200 kolon sayısal oynanabilir. kazanma şansı 11653'de birdir. bence riski almaya değer.
  • " bu parayı bir günde harcarsan o günün iyi geçer ama harcamayıp biriktirirsen... hayallerde yaşıyorsun demektir. 600 tl'nin nesini arttırıcan da biriktiricen it!"
  • 1'e 2 veren bi kupon yapılır..
    maaş 1200 lira olur
  • aç kalınabilinir.
  • günümüzde bir kpss sınavı bile alamazsınız.
  • anneme sordum; "tutumlu olursan zor da olsa geçinilir, herkes yokluk çekebilir hayatının bir zamanında, sıkıntı görmeden hiçbir şey kazanılmıyor ki oğlum, kadın tutumlu olacak yoksa milyar alsan fayda etmez, erir gider" dedi.

var tabi bir bildiği üstüne bir söz söylemek istemiyorum, saygılar.
  • düşünüp düşünüp bulamadığımdır...

600 lirayla kira mı ödersin, aylık mutfak alışverişini mi yaparsın, üstüne başına bir şey mi alırsın, yol parasına mı ayırırsın... yalnız yaşamıyorsan çocuğun varsa onun ihtiyaçlarını nasıl karşılarsın, okula nasıl gönderirsin, çocuğa arada bir abur cubur mu alırsın, kendin mi çıplak gezersin, eşin mi... hastalanırsan doktora mı gidersin, doktora gitmeyip eczacıya danışmak suretiyle ilaç mı alırsın... sinemaya mı gidersin, arkadaşlarınla bir akşam yemeğine mi çıkarsın... insana kafayı yedirir cinsten bir maaşla çalışırken akıl sağlığını nasıl korursun, yaşam ve insanlık kaliteni nasıl yukarıda tutarsın, nasıl hırsızlık, kaçakçılık gibi olaylardan uzak durursun... elektrik faturanı mı ödersin, su faturanı mı... ısınmaktan mı feragat edersin hijyeninden mi... bir insan evladını 600 lira maaşla çalıştıran sistemin ağzının tam orta yerine sıçarım ben...
  • 1 gece rus manken çağırabilir. ama prezervatife para kalmaz orası ayrı...
  • ülkemizde bir çok insanın yaptığı şey.

(bkz: ev geçindirmek)
hesabın var mı? giriş yap