• türkiyemin kazanacağı maç; ama ben bu gurbet ellerde* nasıl izlerim bilemiyorum.
  • dalında kahverengi ben olan biri olarak bırakın iddiayı felan oturun adam gibi takımınızı destekleyin diyorum.*
  • eğer fransa bu maçı kaybederse turnuva boyunca abd ile bir daha oynamayacak. akıllarında bulunsun.
  • ribauntlarda sorun yaşamazsak çok rahat kazanırız.
  • hidayetin damaklığını ağzında tutamadığı maçtır.
  • bence ikinci devrede servet ve tuncay oyuna girerse iş yapabilir. iki adım zaten sahaya.
  • inşallah milli takımın beni utandıracağı maç olacaktır. çok endişeliydim maç öncesi ama şu ana kadar gayet iyi gidiyor. haydi çocuklar.
  • diğer maçlarda yaptığımız gibi 3.çeyrekte salmazsak bu maç bizimdir.
  • birinci çeyrek itibariyle fransa basketbol milli takımının daha önce de dile getirildiği gibi çok atletik bir takım olduğunu gördük. alan savunmamıza karşı üç sayı atışları yerine fiziklerine güvenip içeri kat etmekteler. serbest atışları kaçırmak hiç hoş değil. puerto rico maçı gibi çok kolay geçmeyeceğe benzer. onbeş sayı öne bile geçsek durumu lehlerine değiştirebilirler. ama oyuncularımızın gözlerindeki hırs bir kuş gibi hızla atan yüreğimizi sakinleştiriyor.ayrıca arkadaşlara katılmaktayım. ya amigolara toplu bilet verilsin ya da bilet fiyatları düşürülsün. fransızların marşında bile daha çok ses çıktı tribünden.ben senkronizasyon sorunuyla istiklal marşı söyleyen tribünlerimi istiyorum.
  • tv den izlemeyip internetten takip edince pon pon kızların hala var olduğuna şahit olduğum maçtır.
hesabın var mı? giriş yap