• muhsin ertuğral'ın yine mırıl mırıl bir şeyler anlattığı maç. neyden bahsediyor, ne anlatıyor anlamak mümkün değil.
  • ciddi ciddi "bir topun peşinde 22 kişi koşuyor" modunda oynanan müsabaka. sahada kim ne yapıyor, neden yapıyor farkında değil. çip takılmış ama program kodlamasında sadece top takibi tanımlanmış 22 adam ki kaleciler sabit, hakemler hareketli varsayarsak 23 adam, koşturup duruyor. kurallar yine aynı kurallar ama izlediğimiz futbol değil. ömrümden yedi diyemiyorum zira sözlük okuyorum, internette geziniyorum, arada bakıyorum yine aynı. 35 bölüm izlemedikten sonra yeni bölümünü izleyip bütün olay akışını (geçmiş 35 bölümdeki) kavradığınız diziler kadar bayık. arada faul oluyor. vuvuzelacı elemanlar daha istikrarlı, bir uğultu gelmiyor değil kulağa. ayrıca japon teknik direktör tsubasa'yı neden düşünmedi anlamış değilim, maçı döndürebilirdi. allahım çok sıkıldım diye haykırsam, annem çıkagelip "yavrıım sıkı can iyidir çıkmaz" diyecek diye korkuyorum. aha adam pozisyona itiraz etti lan, heyecan yaptım...
  • spiker "sizi bu güzel görüntülerle başbaşa bırakıyorum" dedikten 4-5 saniye sonra yayın kesilmiş, penaltı sonrası sevinç görüntülerini devletimizin güzide kanalı bize çok görmüştür.
  • penaltılarda da gol olmamasından korktuğum maç.
  • beraberlik oynadığım maçtır. bu maç böyle biter, ispanya da portekiz'i yenerse tatilim bedavaya gelecek. aksi taktirde haydan gelen huya gidecek.
  • cardoz"a"nın golüyle paraguay çeyrek finale çıkmıştır.

who are the önündekini okuyamayan adamlar on the tv?
    spongebob squarepants!
  • mac sonunu kaciranlar icin ozet geciyorum, herkes agliyor.

japonlar penaltiyi kaciran oyuncunun orta sahada harakiri yapmasi icin ikna calismalari yurutuyorlar. yapma oyle canim kardesim.
  • aman allahım sarı kart çıktı! maçın en heyecanlı anı da böylelikle yaşanmış oldu.
hesabın var mı? giriş yap