• ligin alt siralarini yakindan ilgilendiren bir karsilasma.
  • servet'in golünden sonra rijkaard'ın yüzünde "vay amına koyyum, bu adam gol attı" gülümsemesi vardır..
  • volkan'a laf söyleyen fenerbahçeli arkadaşları geçen sene eskişehir'le oynadıkları maçların özetlerini izlemeye davet ediyorum.

ivesa'nın alex'e çalım atmaya çalışması mı dersin, alex'in durduğu köşeye attığı frikikte ters köşeye uçması mı dersin; sen seç artık.
  • ayrıca bu sene hakemlerin maçlarının kaderini belki en çok ve en kötü biçimde etkilediği takım oldu galatasaray bu maça kadar.

sivas maçı, yaratılmış bir mehmet yıldız faulü, emre çolak'a yapılan net penaltı(ahmet çakar, erman toroğlu'na diklendi "%100 penaltı erman abi!" diye, düşünün.

bursa maçı, benim anelka'nın elle attığı golden sonra gördüğüm en vahim(en kritik vs. değil), en zavallıca, göz göre göre hakem hatası, volkan şen'in atılmaması.

arkadaşlar ağzımı bozmak istemiyordum ama s.ktirin gidin galatasaray maçı izlemeyin bence. ya da gözlüksüz izleyin.
  • zapping yaparken spikerin 'batuhan'ın bacakları o kadar uzun ki...' deyişini duyup ligtv'ye geri dönmeye korktuğum maç.
  • eskişehirsporumuzun afedersiniz yarrak kürek bir top oynayarak kaybettiği, galatasaray'ın da en azından yıldızlarını biraz olsun kullanarak kazandığı maç olmuştur.

hakem genel itibarı ile dengesiz bir maç yönetmiş olsa da sonuca falan etki göstermemiştir.
    galatasaray'ı tebrik ediyor ve allah'tan artık göze hoş gelen futbol oynayan bir eskişehirspor diliyoruz.

yeter artık sıkıldık dandun.
  • baroş, elano, neil, arda.(her şeye rağmen)

galatasaray galatasaray olsa ilk 11'ine bu maçta sahaya çıkan 11'den sadece yukarıdaki dörtlü girebilir. öyle bir hale getirmişlerki kadroyu, hangi antrenör gelse neyi değiştirecek.

ve benim galatasarayım 10.dakikadan itibaren samiyen'e gelen andolu takımları gibi vakit geçirmeye çalışlıyorsa zaten bırakın bu maç da gitsin.

kazansan ne olacak?
  • lucas neill'in her pasi adam gibi yerini bulurken servet'in israrla defanstan top cikarmak istemesi orneklerini bir kez daha bu macta izleyebilirsiniz.
  • volkan yaman'ın kendi kalesine attığı golün, sanki top ortadaymış da volkan kaleye vurmuş gibi algılandığı maç. olum ben başka bir maç mı izledim? top zaten kaleye giriyordu, adam çizgi üzerinde son anda çıkarmaya çalıştı, olmadı, gol oldu. yok volkan eski galatasaraylıymış da, yok bilmem ne. kazandı işte galatasaray. her şeye bir kulp bulmayın lan!
  • bu maçta inanılmaz bir hata buldum, sahada birşey var adı lazım değil arkasında barış yazıyor , futbolcusun demişler buna çıkmış sahaya, biri dışarı çıkarsın şunu da maçı izleyelim.ayrıca bekliyordum ne zaman golü yiyecek galatasaray diye entry yazdığım zamana kısmetmiş, umarım ufuk'a kesmez faturasını rijkaard.

çok sonra gelen edit:maçtan çıkartılınca bu hata, iki gol buldu galatasaray, daha ne diyim kendisine , umarım hakan baltayı da alarak demokratik kongo cumhuriyetine giderek üstü açık arabadan kafalarını çıkartırlar. (yuh amma cümle oldu) artık sniper mı olur, kelle avcıları mı olur farketmez hepsine varım.
hesabın var mı? giriş yap