• diğer şarkıları dinleyince mangayı tek geçtiğim bir yarı finaldi.fermın çok güzel söyledi.
  • manga, sahne şovunda en sevdiğim türk sporlarından biri olan, sokakta ne zaman görsem gözüm acıyana kadar bakmaktan kendimi alamadığım kaynağa da yer vermiş. tebrik ediyorum.
  • geçen sene aysel teymurzade bu sene safura alizade derken hemen yanıbaşımızda ne cevherler varmış bu yarışmayla öğrendik. yalnız çok rica edeceğim gidip bununla da röportaj falan yapmayın, bu güzelliğin ağzından "törkiyedeki gardaşlarımıza çok selam edirem" gibi bir şey duymak istemiyorum.
  • bülend özveren ermenistan'ın şarkısından sonra ayarı vermiştir.

"...ana vatanını özlediğini anlattığı şarkısı. artık hangi ana vatansa..."
  • an itibariyle mangaya kaynakçı bir robotun eşlik ettiği yarışmadır.
  • parlak donlu litvanyalı arkadaşlar medeni cesaretlerinden ötürü takdirimi kazanmışlardır. keşke finale kalsaydılar. rakip eksiltmiş olurduk.
  • litvanya bi an "dedeler" yapıcak zannettim. artık dedeler yerine bunların linki verilmeli. ama dedelerin müziği daha güzel. aslında dedeler katılsa eurovision'u kesin kazanırlar.
  • manga'nin yarismadan cok bir konser havasinda rahat bir şekilde coştuğu coşturduğu ap acik ortada. onumuz acik gunumuz aydin olacak efendiler... endiseniz olmasin.
  • norveçlilerin en çok sonuncu olmuş ülke olmalarını gayet olgunca karşılayabildiklerini gösterdikleri yarışmadır
  • hollandanın sıçıp üstüne birde sıvadığı organizasyon..
hesabın var mı? giriş yap