• guiza' nın gol atamayacağı maç.
  • frank rijkaardın sahaya kaleci olarak çıkacağı maçtır. (bkz: rotasyon)
  • alpaslan dikmen anısına çeşitli etkinliklerin olacağı güzel bir maç olacak. tribünlerimiz yasta olacak bugün. biz de yeni açıkta yerimizi alacağız tabii. ultraslan sitesindeki anlamlı şarkı ile gözlerimize kan doldu.

ne ben seni unutabildim, ne bu derdi uyutabildim.
  • eskişehirin güzide mekanlarından birinde, fenerbahçemin liderliği için izleyeceğim maçtır.
  • ilk 35 dakika itibarı ile galatasaray'ın vasatın üzerinde ancak sanırım biraz yavaş tempoda oynadığı maç oluyor. galatasaray 3-4 gol olabilecek pozisyon yakaladı, hatta mustafa sarp kaleci ile karşı karşıya bile kaldı ancak skoru değiştiremedi.

nonda'nın oyunda etkisi belli oluyor, zaman zaman santra çizgisinin bile gerisine gelerek top alış verişi ile takımın hücuma çıkmasına yardımcı oluyor. ancak belki ilk yarıda baros oyunda olsa fırsatçılığı ile golü atmıştı bile.

ben bunları yazarken 39. dakikada nonda attı 1-0 oldu.

sağdan keita'nın getirip yerden ortaladığı topa 6 pas üzerinde stop eden nonda rahat bir gol attı. keita sağdan taşırken top bir an taç çizgisinin dışına taşar gibi oldu ama benim gördüğüm tamamı çıkmadı. eskişehirli oyuncular bu pozisyona çok itiraz ettiler.
  • keita nin sag kanatta muhtesem bir kontrolle topu onune kattigi ve gol attirdigi mactir. harbiden guzel hareketti be...
  • ilk yarısı galatasaray'ın 1-0 üstünlüğü ile tamamlanmıştır...
  • televizyondan izlendigi kadariyla topun tamaminin cizgiyi gecmedigine kanaat getirdigim güzel bir gol ile galatasaray'in one gectigi mac.
  • kewel bugun biraz vasat oynuyor, ikinci yarida yerine elano alinabilir ya da yerine ayhan girebilir. nonda her ne kadar iyi oynasa da bence bu mac baros icin daha uygun. bir cok pozisyonda eskisehir defansi ceza sahalarinin cok onunde baros bu bosluklardan kesinlikle pozisyon bulacaktir. nonda cok fazla geriye geliyor bazen kendi defans oyuncularindan bile top almak icin geri cikiyor. aslinda bu nonda'nin futbol karakterinde var sanirim kendini unutturmak ve biraz da topla oynamak icin yapiyor bunlari ve bence kotu de yapmiyor. yine de baros girerse bu mac icin cok daha faydali olacaktir, nonda rakibi kendi ceza sahasina sikistirdigimiz maclar icin cok daha uygun. aslinda nonda baros degisikligi olursa kewel biraz daha oyunda da kalabilir zira kendisi baros ile iyi anlasiyor.
hesabın var mı? giriş yap