• bilica: yok olm olmadı o baraj
    onur: ya bsg.
    bilica: ahaha olm alex yazar o köşeden
    onur: hocam şunu alır mısın?
  • hani teknik direktöre sabır etmeliyiz falan klişesi var ya, işte bu ülkede bunu hak eden tek kişi şenol güneş'tir. bu adam geldiğinden beri ne oynatacağı belliydi. maçlarını kaybetseler bile hep aynı şeyi oynamaya çalışıyorlardı. şimdi de tam bir takım olmuşlar. çatır çatır oynuyor. şenol hoca varsın bu sene de şampiyon olamasın. ne olur ki? kim ne diyebilir ona?

not: galatasaraylıyım.
  • bilica' nın yine bi piçlik düşünüp son anda "neyse bokunu çıkarmayalım giderayak" diyerek uygulamadan vazgeçtiği maç.

bu arada maç bitti 3-2.
  • 3 tane yedik ve umutluyum. geçen sene ilk 8 maçı aldık umutsuzdum ve memnun değildim, futbol enteresan. son iki kelimeyi ömer'den aparttım.
  • trabzon'un 2. golünde yattara'nın ofsaytta olduğunu söylemek için ya fenerbahçeli olmak gerekir ya da futbol kurallarından bihaber. adam 2 kişinin arkasından çıktı daha ne yapsın?
  • eger galatasaray yonetimi ve taraftari su maci izliyorsa, kaliteli futbolcu ile kalitesiz arasindaki ayrimin ne oldugunu ve neden bir takimin, forma donuk ya da konjunkturel degil de evrensel bir kavram olan "kalite"ye sahip futbolculari kadrosunda bulundurmasi gerekliligini anlayabilir. misal, fenerbahce'nin ikinci golu, niang ve stoch gibi kaliteli isimlerin muazzam paslari ve hareketleri sayesinde olmusken, mehmet topuz gibi kalitesiz bir oyuncu nedeniyle de az daha heba oluyordu. (onur sagolsun biraz) demem o ki, siz siz olun fenerli dostlarim, takiminizdaki stoch'un, niang'in kiymetini bilin; onlari topuzlarin, baroni'lerin hukumranligina yem etmeyin.
  • izleyicisine çayı burnundan getirten maç. ulan 5 çay içmişim sözde, hepsi pozisyonlarda püskürmekten gitti ben bi halt anlamadım ama harika yenildik yahu.
  • efendim bana din ve takım değiştirtmiş karşılaşmadır.şöyleki;

iftar dışarda edilmiş, zar zor canım trabzonsporumun maçına yetişilmiştir.maçın atmosferinden olsa gerek akşam namazı bi anda unutuluvermiştir.neyse maç sırasında ara ara akla gelmektedir.bir 5 dakka daha izliyim kılarım iç sessleriyle beraber gelen trabzonspor ve fenerbahçe golleri giderek zamanın daralmasına yol açmaktadır efendim.artık namaz vaktinin çıkmasına yakın yerinden kalkılır içeri doğru koşulur ve namaz kılınmaya başlanır. aklında maç ile ilgili kaçırabileciğin pozisyonların varlığıyla ilk rekat hızlı bi şekilde kılınır ikinci rekatta aklında yattara colman selçuk pas orgaznizasyonları eşiliiğinde geçerken bi gariplik farkedilir durumunda.olmaması gereken bi olay vukuu bulmuştur dostlar.havaların sıcaklığı malum evdede arkadaş ortamı olunca rahat bi şekilde bokserla dolaşılmaktadır.maçın heyecanı,acelecilik bilmemn ne derseniz diyin namazada afedersiniz bokserla durulmuşur. bunu rukuda farkeden bendeniz nereye gideceğini bilemeyen bir kedi yavrusu gibi 30 sn boyunca öyle mal gibi kalmışımdır.sağa sola bakmalar mı dersiniz kendiine gülmeler mi dersiniz acaip bir durum yani.

zor işmiş lan hem müslüman olup hemde trabzonsporu tutmak.

budist oldum amına koyiyim bende.hemde abantta mahsur kalan zeytinburnusporu tutuyorum..oh.kafamda rahat.skim taşşağıma denk afedersiniz.
  • trabzonspor'un ikinci golünde ofsayt yoktur
  • alex yok. stoch yok. issiar yok. ne var? baroni var. tabi.
hesabın var mı? giriş yap