• şu anda 2. köprüden arabamla geçiyorum, inanılmaz bir sis yol bile görünm
  • belgrad ormanı'nda black metal klibi çekmek isteyenlere gün doğurmuştur.
  • mevsim normalidir. henüz yeterince soğumamış olan marmara denizi ve boğaz suyu ile hızla soğumuş olan havanın teması sonucunda oluşmaktadır. marmara denizi sıcaklığı 12 derecenin altına düşünce oluşmayacaktır (şu anda 15 derece)
  • şunu anlayamama sebep olmuştur; sis bir doğa olayıdır, evet. önceden tahmin edilse bile ne kadar etkili olacağı yine tahminlerde kalır. hiç bir uçak firması yoktur ki hava durumuna göre o gün sis var bilet satamıyoruz desin. şimdi sis var, görüş mesafesi çok az, eh adam tabi ki iptal eder seferleri. ancak televizyondan görüyorum insanlar bu ne rezillik, kaç saattir bekliyoruz, nasıl iptal edilir vs diye havayolu şirketlerinden dem vuruyor. güzel kardeşim peki iptal edilmese, bi kaza olsa, o zaman da bu ne ihmalkarlık diye -haklı olarak- çemkirmeyecek misin? nedir senin derdin anlayamadım.
  • pardösümü giyip, dışarı çıkıp, bir miktar eğimi olan sokağın başına kadar hızlı hızlı yürüyüp daha sonra da aşağıya doğru yavaş yavaş yürümek istiyorum sarı, loş sokak lambalarının altında. bu sisin etkisi ile karizmatik bir duruş sağlamayı düşünüyorum. daha sonra bu anı fotoğraflayıp fotoğrafı da msn'e koymak istiyorum. vay arkadaş ya, üçüncü sınıf macera filmi ortamı gibi oldu her yer.
  • karşımızdaki trafiğe kapalı ağaçlık alanın, aşağıda kalan müstakil evlerin üstüne çökmesi, denizin gözden tamamen kaybolması ve gizemli kedi miyavlamalarıyla mahallemizi minyatür bir ingiliz kasabasına çevirdi gece vakti. her an sislerin içinden dumbledore çıkıp gelecekmiş, birileri pat diye cisimlenecekmiş, ichabod crane az sonra atıyla geçecekmiş gibi..
    buradan tim burton'a sesleniyorum, böyle atmosferi kolay kolay bulamazsınız, fırsatı kaçırmayın sir burton.
  • stephen king'i anmamıza sebep olmuştur..
  • (bkz: the mist)
  • biraz daha çökerse insanlar yürürken birbirine çarpmaya başlayacaklar. o derece yoğun.
  • istanbulun kafasinin dumanli olmasi hadisesi. sonuc olarak bunyede tikanikliklara yol acti bir an icin sevinme uzulme gulme aglama gibi duygular ayni anda yasandi... yasaniyor ...
hesabın var mı? giriş yap