• türk seyircisi ne acayipmiş be birader.
    insan biraz asimile olur, bu ne lan?

avusturalya'daki sırplar sorun çıkarınca ayıp diyordum, hakikaten bu ne lan?
  • vatan ve milliyet'in capini -bilmeyenler icin- ortaya koyan haberdir:

http://www.tenishaber.com/haber.php?haber_id=1972

edit: ntvspor dahil herkes atlamis bu vatan gazetesi acar muhabirinin yazdiklarina. hayir, olayin videosu var, ara sor izle bir sey yap, bir teyit et be arkadasim! blog'lar gazetelerden daha guvenilir, ilginc zamanlardayiz.
  • tenis tarihinde üçlü çekilen ilk maçtır.
  • bu maçtan sonra vatan gazetesinin yaptığı haber tam bir skandaldır. yazıklar olsun! nasıl bir aşağılık kompleksiyle kaleme alınmış belli değil. marsel ilhan - fernando gonzalez maçında tribünde yer alan türk seyirciler değil, bu haberi yazan kişiler bizi dünyaya rezil etmektedir. böyle adamlar bir de turkcell süper ligi vesaireyi avrupa ligleriyle kıyaslayarak eleştirmiyor mu? deliriyorum işte muntazaman. sormazlar mı adama türkiye ligi-ingiltere ligi kıyaslaması yapıyorsun da iki dakika oturup ingiliz spor muhabiri-türk spor muhabiri kıyaslaması da yapsana diye? (bkz: çok sinirlendim bak)
  • sözlükten takip edildiğinde gülmekten yerlere yatıran maç.

izlemek yerine hayal gücünü kullanmak daha zevkli. top var raket var falan böyle bir şeyler. banane bunlardan benim ilgimi çeken bambaşka bir şey var orada.

(bkz: tenis maçında üçlü çeken türk seyirciler)

karikatür gibi lan.
  • servisini kırdıran marsel 4-3 geride bir şarkısın sesleri eşliğinde ve bunun en büyük sorumlusu "haydi marsel" diye tam servis anında bağıran hırbodur. allahın hırbosu.
  • hala bu maç hakkındaki vatan gazetesi balonuna kanarak "iyi ki elendin marsel" diyebilen arkadaşlarımız var maalesef twitter'da şurada burada. bu arkadaşlara fernando gonzalez'den gelsin cevap:

"
    gonzalez said he enjoyed playing in front of the strong chilean and turkish crowd.
    “it was really fun, like a davis cup atmosphere,” he said.
    "

"
    gonzalez güçlü şilili ve türk kalabalığın karşsında oynamaktan keyif aldığını söyledi.
    "gerçekten eğlenceliydi, davis kupası havası gibiydi" dedi.
    "

http://www.australianopen.com/…201263967363359.html

hatta gene aynı sayfadan bir diğer yorum:

"
    the match was played out on front of a boisterous crowd, with masses of parochial turkish and chilean fans exchanging regular and good-natured banter in between their support for the men on court.
    "
    "
    maç korttaki adamlara desteklerini vermek adına birbirleriyle normal ve iyi bir şekilde şakalaşmalarda bulunan sadık türk ve şilili taraftar yığınlarından oluşan gürültücü bir kalabalığın önünde oynandı.
    "

ayrıca eurosport da yayını falan kesmedi, hatta clijsters'in maçı bittiği an eurosport maça bağlandı, o sıra son set 5-5'ti.

rezil olduğumuz falan yok. rahat olun yani.
  • digitürk abonesi olmama rağmen milletin nerden izlediğini anlamadığım maçtır. ne eurosport 1 de ne de 2sinde maç yayını mevcut değildir.

edit: arkadaşım bu sözlüğe laf eden, tv ye çıkıp atan tutan biri olursa karşısında beni bulur. işbu entry'i yazmamla anında 6-7 tane mesajla link yollanıldı. ne yardımsever site uleynnn. çok sağolun varolun.
hesabın var mı? giriş yap