• bursa taraftarı inönü stadında olabilse kesinlikle seyir zevki açısından çok daha iyi bir maç olacaktı ama bence bu şartlarda da mücadele gücü yüksek pozisyonu bol golü az bir maç olacaktır diye tahmin ediyorum.
    not:müneccimlikle bi alakam yok kadrolara bakınca çıkardığım öngörü sadece.
  • ıslak, kaygan, ağır bir zeminde beklenmedik ilginç gollerin olabileceği maç.
  • göz göre göre taraftara, futbol severe, futbolculara saygisizlik yapilan karşılaşma. top yerde 10 santim bile sekmezken, futbolcular ayak bileklerine kadar suyun içindeyken, ne bursanin ne de besiktasin ilerleyen günlerde maçları varken bu sahada, bu yağmur altında, böylesi bir zeminde oynanmasında ısrar edilerek, hem sehir zevkinin hem de futbolun içine ediliyor.. ama tabi yayinci kuruluş var ya.. o kadar para veriyorlar ya futbola..

ah endustriyel futbol.. gözünü seveyim senin..
  • su kayagi gosterileri seklinde gecen, yerden verilen paslarin 2 metreden uzaga gidemedigi karsilasma
  • sulu zemin ve şakır şakır yağmur altında geçtiği için insan hakları ihlalinin yapıldığı maç.
  • yarın gazetelerde "sutopu maçı" içerikli bir sürü bayat esprinin yer almasına yol açacak kadar kötü bir zeminde oynanan maç.
  • bursa attı 0-1 oldu.
  • bursa'nin bastirip bastirip sonunda golu buldugu karsilasma.

kartal golgolgol diyerek izlemeye devam ediyoruz.
  • ersnt'e alakasiz sari kart cikan karsilasma. lan o faule kart cikar mi?

gelen mesajlardan sonra edit: ernst karti dudukten sonra topa vurdugu icin yemis. bari sen yapma be abicim.
  • bursasporun golünü canı anlatım yapan hurriyet.com.tr nin saçmalığından okuyoruz:

"gooooolllll!!!!! bursaspor ozan ipek'in attığı penaltı golü ile 1-0 öne geçiyor. volkan şen sol kanatta topla buluştu korner çizgisine indi arka direğe doğru ortasını yaptı ve arka direkte ozan ipek bomboş pozisyonda uçarak kafayla topu ağlara gönderdi."

ozan ipek penaltıdan gol atıyor ama aynı zamanda volkan şenin soldan ortasına uçarak kafa vuruşu yaparak gol atıyor.. uçar kafayla mı kullandı yoksa penaltıyı.. şaşkınız..
hesabın var mı? giriş yap