• sercan yildirim'in maradona gibi girip guiza gibi ciktigi bir pozisyonu barindiran mactir.
  • bursasporun golünü canı anlatım yapan hurriyet.com.tr nin saçmalığından okuyoruz:

"gooooolllll!!!!! bursaspor ozan ipek'in attığı penaltı golü ile 1-0 öne geçiyor. volkan şen sol kanatta topla buluştu korner çizgisine indi arka direğe doğru ortasını yaptı ve arka direkte ozan ipek bomboş pozisyonda uçarak kafayla topu ağlara gönderdi."

ozan ipek penaltıdan gol atıyor ama aynı zamanda volkan şenin soldan ortasına uçarak kafa vuruşu yaparak gol atıyor.. uçar kafayla mı kullandı yoksa penaltıyı.. şaşkınız..
  • istanbul' da yoğun yağmur var, saha bataklığa dönebilir, kuruyabilir de o zamana kadar. ne sikim havası var lan bu şehrin!

neyse olası kadrolar;

beşiktaş;
    rüştü, i.toraman, sivok, ferrari, i.üzülmez, fink, ernst, ekrem, tello, ismail, bobo

bursa;
    ivankov, a.tandoğan, ömer, zapotocny, m.keçeli, ozan ipek, ergiç, krita, volkan şen, sercan, turgay

maç saat 20:00'de; fazla bileti olan varsa bir iyilik yapıp alabilirim, para da veririm, çok paramız var bizim...
  • maçta hakeme, bursalı futbolculara, ona buna ana avrat düz giden beşiktaş taraftarına ve,
    hakeme bariz ve açık-seçik şekilde, üstelik yüzüne karşı, üstelik duyabileceği şekilde küfür eden ibrahim üzülmez'e 4 maç ceza verilip verilmeyeceğini çok merak ettiğim maç.
    ayrıca sözlükte kaç delikanlı beşiktaşlının "rakip yan hakeme fuck dedi diye 4 maç ceza aldıysa, ibrahimin de 4, tribünlerin 14 maç ceza alması doğru olacaktır" diye yazabileceğini merak ettiğim karşılaşma.
    daha delikanlı (?) ve sindirim sorunu olmayan beşiktaşlıların "çok kötü" oylarına da ben talibim...
  • hakedenin kazandigi mac olmustur.

bursaspor'u tebrik ediyorum bir besiktasli olarak.

ferrari - yusuf degisikligini yapan mustafa denizli'ye de selamim olsun... pes abi pes.

edit: ferrari'nin cikma sebebi sakatlanmis olmasi. ona lafim yok. lafim yerine yusuf'un girmis olmasi. orada bir ugur inceman varken (lan ugur'u bile overek konustuk, maca bak...) neden yusuf?
  • inönü stadı o kadar sulu ki içeri penguen girmiş, kaybolmasın diye ağzına düdük verdikleri maç.
  • "saha göl olunca toraman'ın balıklama dalması gayet doğal tabi" *
  • malesef beşiktaşımızın attığı iki golde de hakem hatası var. hiç sevinemedim gollere bu nedenle.

ilk golde itme, el vs sorun değil. tello topa vuruyor sonra başla diyor hakem.

ikinci de ise ibrahim atmaya yeltenmese yine penaltı yapacaktı zapo. yine de attı kendisini toraman. keşke yapmasaydı.
  • göz göre göre taraftara, futbol severe, futbolculara saygisizlik yapilan karşılaşma. top yerde 10 santim bile sekmezken, futbolcular ayak bileklerine kadar suyun içindeyken, ne bursanin ne de besiktasin ilerleyen günlerde maçları varken bu sahada, bu yağmur altında, böylesi bir zeminde oynanmasında ısrar edilerek, hem sehir zevkinin hem de futbolun içine ediliyor.. ama tabi yayinci kuruluş var ya.. o kadar para veriyorlar ya futbola..

ah endustriyel futbol.. gözünü seveyim senin..
  • maçı internette gördüğü ya da okuduğu oyuncu değişikliklerine bakarak yorumlayan fantastik kişileri sahneye çıkaran maç.
    "76' çıkan oyuncu : ferrari" yazısını gören çıldırıp, sağa sola saldırıyor gibi bir izlenim oluştu nitekim. gönül isterdi kaşı gözü patlayan ferrari oynasaydı tabi çıkmasaydı. hatta sakat rüştü de çıkmasaydı belki kurtarırdı gollerden birini. holosko ve delgado neden oynamadı ki? yuh mustafa denizli'ye. höh.
hesabın var mı? giriş yap