• sayesinde star tv'nin her seyinden tiksindigim mac.
  • beni hüzün denizinin engin sularında boğan eşleşmenin ikinci ayağı olan maç. çok çekişmeli ve güzel bir maç olacaktır. ama maç sonunda bu 2 takımdan birinin eleneceğini bilmek çok kötü. bu sene şampiyonlar liginde istediğim 2 final varyasyonu vardı. biri real- barça diğeri ise bu maç. ilk ihtimal zaten yok oldu. bu akşam 2. ihtimalde gidecek. düşünüyorum düşünüyorum bu akşam bu takımlardan hangisini tutayım bir türlü karar veremiyorum.
  • şampiyonlar liginde oynanacak bu maça ilişkin yayın bu maçı arapça verecek olan al jazeera sport +4 de maçtan yaklaşık 5 saat önce başlamıştır. gary lineker'in moderatörlüğünde ingilizce yayın ise al jazeera sport +3 'de maçtan yaklaşık 1 saat önce başlayacaktır.
  • mourinho'nun pis bilendiği maç, sürprize hazır olun. 0-2 çifte şans diyorum ben, oranı da gayet iyi.
  • --- spoiler ---

mourinho ve öğrencileri taraftarları alkışlayarak devler ligine veda ediyorlar. ve ekranlarda didier drogba bir diğer afrikalı samuel eto'o ile forma değişiyor, chelsea çeyrek finalde. ben ertem şener yayında ve yapımd...

--- spoiler ---

edit: bunlar maçın star tv tarafından yayınlanması sonucunda gerçekleşecek olaylardı, şampiyonlar ligi keyfimizin içine eden değerli doğan grubu sayesinde belki de flash sideways olur.

(bkz: lost izlemenin insan üzerindeki etkileri)

(bkz: göt olmak)
  • maçı georgian tv verecekmiş. uyduda şifreli olur muhtemelen ama sitesinde canlı yayını var kanalın.

georgian tv legal canlı yayını : georgian tv
  • mucize olmazsa chelsea'nin kazanacağı maç. ve hatta tur da gelecektir diye düşünüyorum.

kadrolar da şöyle:
    chelsea: turnbull-ivanovic, alex, terry, zhirkov-mikel, ballack, lampard-malouda, anelka, drogba
    yedekler: rhys taylor, carvalho, belletti, joe cole, kalou, sturridge, bruma
    ---------------------------------
    inter: julio cesar-maicon, lucio, samuel, zanetti-cambiasso, motta, sneijder-pandev, milito, eto'o
    yedekler: toldo, cordoba, materazzi, santon, mariga, stankovic, quaresma

http://biliyorumbuoyunu.blogspot.com/…c-oncesi.html
  • jose bu, belli olmaz gerçi; ama muhtemelen chelsea'min kazanacağı karşılaşma.

edit: hay benim şom ağzım...
  • chelsea için o kadar da kolay bir maç olmayacaktır. kadro olarak önde olabilirler ama diğer tarfata da mourinho fenomeni var. velhasıl sneijder'iyle, e'too suyla gönlüm internazionale'den yanadır.
  • bu maçı yayınlamama kararı veren tüm star tv çalışanlarını en içten duygularla anmama sebep olan şampiyonlar ligi maçı. saygılar en derin nefretlerimle.
hesabın var mı? giriş yap