• bir an star bu akşam yanlış bir tercihle maçı verecek diye endişe ettim. neyse ki yerine papatyam'ı izleyebileceğiz yine. en çok da buna sevindim!
  • etoo'nun ankaragücü'ne transferini kesinleştiren maç.
  • etoo'nun chelsea'ye abone olduğunu anladığım maç. şu son yıllarda kaçıncı sefer oldu bu adam gelip stamford bridge ahalisinin keyfinin içine edip hoplaya zıplaya gidiyor. iyi sabır var ingilizlerde demek ki. ne yalan söyleyeyim şahsen bende ister istemez bir kin oluşurdu adama karşı. ne lan bu bahçeye dadanan çocuk gibi her sene bi defol git.
  • star tv'nin yayınlamayacağını duyunca, doğan grubu'na olan nefretimi bir kademe yükselten maç. cem uzan'ı bile özlettiler bize.
  • radyodan hd kalitesinde izlediğim harika geçen maç. o pozisyon ofsayttı yalnız.
  • maçı georgian tv verecekmiş. uyduda şifreli olur muhtemelen ama sitesinde canlı yayını var kanalın.

georgian tv legal canlı yayını : georgian tv
  • chelsea taraftarı inter'in paslarına "oley oley" çekiyor. vallahi güzel şey kendinle dalga geçebilmek.
  • mourinho'nun pis bilendiği maç, sürprize hazır olun. 0-2 çifte şans diyorum ben, oranı da gayet iyi.
  • sayesinde star tv'nin her seyinden tiksindigim mac.
  • olur de chelsea eleseydi soyunma odasında wesley sneijder'in jose mourinho'dan da destek alarak sırasıyla pandev, eto'o, milito ve motta'ya girişeceği maç olacaktı. nicedir, 45 dakikaya birbirinden enfes gollük pas sıkıştıran akil orta saha oyuncusu görmüyorduk; sneijder sağolsun sildi attı paslarıyla gözlerdeki bütün pasları.
hesabın var mı? giriş yap