• zor da olsa, hak edenin kazandığı mücadele. önümüzdeki yıl için "vakıfbank güneş sigorta türk telekom özcanlar market stil erkek kuaförü nalbur ismail" diye bir takım kurulursa fenerbahçe'nin kupayı alması daha zor olabilir.
  • osmokrovic'in gözlerinin çok güzel olduğu karşılaşmadır.

edit: gamova'nın boyunun çok uzun olduğu karşılaşmadır aynı zamanda.
  • altın sette fenerbahçe acıbadem'in rakibini dağıttığı ve şampiyonluğu bileğinin hakkıyla kazandığı karşılaşmadır.

(bkz: duman etmek)
  • sonunda dağıtılan ödüllerin miktarıyla beni benden alan maç.

vttgs 10.000 lira, fenerbahçe acıbadem 20.000 lira. her 2 takımdaki kızların aylık kuaför, manikür, ağda masrafları bu iki çekteki miktarlardan fazladır. bir de eşşşek kadar kağıda basmışlar, ellerine tutuşturdular, ayıp yahu bari vermeyin de rezil olmayın.
  • fenerbahçe acıbadem'in türkiye kupasını kazandığı maç.

tüm güzel şeylerin yanında, yedek oyuncular bakımından takımın eksikleri olduğunu da epey belli etmiştir bu seri.
  • herşeyden öte, dirickx'in saçlarının damga vurduğu maç oldu bence. saçın bir kadını nasıl değiştirebildiğini çok net bir şekilde izledik. şahsen, "diriks mi la bu?" diye maç boyu bakmaktan kendimi alamadım. saçını süpürge etmiş ev hanımı modelinden salon kadını imajına geçişi gayet hoş olmuş, her maçtan önce böyle fön çektirip gelsin.

maç, fenerbahçe acıbadem'in aslında 3 sette rahat bitirebileceği bir maçtı. tıpkı ilk maçtaki gibi ilk iki seti rahat aldıktan sonra gevşemeleri maçı sıkıntıya soktu. bunda, özellikle nihan'ın sert gelmeyen servislerde bile manşetleri düzgün alamayışı etkiliydi. bi ara kendisi de o kadar dağıldı ki neredeyse gelen her topu olumsuz kullanmaya başladı. buna rağmen de brandt'ın ısrara onu oyunda tutması vakıfbank güneş sigorta türk telekom'un işine geldi ve bütün servleri nihan'ın üzerinden kullanarak (özellikle neslihan'ın çılgın servislerine de değinmeden geçmeyelim) 2-0'dan geri dönmeyi başardılar. burada, dirickx'in paslarında gamova'yı bulmaması da işlerine geldi, bunu da belirtmek lazım.

neslihan-gamova arasındaki gerginlik önceki maça, hatta daha da geriye dayanıyor. türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olan neslihan'ın hırsı, zaman zaman diğer oyuncularla böyle sorunlar yaşamasına sebep oluyor. önceki maçta, setleri 2-2'ye getiren sayıdan sonra neslihan'ın nati'ye yaptığı bir hareket tansiyonu yükseltmiş ve maç sonuna kadar devam etmişti. bu maçta da bunun devamını izledik, bu sefer gamova da dahil oldu olaya. neslihan'ı blokladıktan sonra yaptığı hareket sonrasında hakemden uyarı aldı.

sonuçta güzel maç oldu, 6 sete uzaması polyak, neslihan, nati, gamova gibi hırslı oyuncuların daha da gaza gelmesi açısından maçın seyir zevkini arttırdı. türkiye'nin en iyi iki voleybol takımının sahada olduğunu hissettik. bu kupa da fenerbahçe acıbadem'in aldığı ilk türkiye kupası oldu, tebrik ediyor ve başarıların devamını bekliyoruz.
  • teledünya bayanlar türkiye kupası final 2.maçı
    tvf 50. yıl spor salonu'nda ve 18:30'da başlayacak olan maçı ntv spor canlı olarak yayınlayacak..
    ilk maçı* 3-2 kazanan vakıfbank g.s.t.t. kupaya uzanmak için daha avantajlı..
  • sözlükten her anını takip ettiğim, izleyemesemde desteğimi yine sözlükten kızlarımıza ilettiğim maçtır. onlar da beni üzmediler sağolsunlar.
  • fenerbahçe acıbadem ikinci seti de kazandı. 25-17
    setlerde durum 2-0
  • ne oluyor dediğim maçtır. ben televizyon başında abondone olduysam vakıfbanklı voleybolcular ne olmuştur bilemem artık.
    onların yerinde gerçekten olmak istemezdim.
    iki takım arasındaki kalite farkı altın sette ortaya çıktı.
hesabın var mı? giriş yap