• bursaspor öyle güzel oynadı ki, galatasaray'in yarı finale yükselmesi gerekiyordu. böyle futbolun adaletini.. öyle bir maç.
  • benim anlamadığım şu: ilk maç fener çok iyi oynadı, rahat rahat 3-0 yendi..ikinci maçta bursaspor süper oynadı, 3-1 yendi..e neden turu sadece bursaspor hak etmiş oluyor? tamam 3-0'dan buraya getirmek zor dur ama sonuçta 3-0'ın fenere verdiği rehavet var, yedek ağırlıklı kadro var, selçuk var, deniz var, bursasporun kaybedecek bir şeyinin olmaması var.. e bunlar da etken değil mi? ikinci maça bakarsak tamam bursa hak etti, ama ilk maça da bakarsak fener hak etti..yanlış mı düşünüyorum ki acep?
  • bazı arkadaşlardan rakip fenerbahçe olunca ofsayttan atılan gollerin de sayılması gerektiğini öğrendiğimiz maç olmuştur.

(bkz: siktir git bi çay koy ya)
  • bursaspor'a geçmiş olsun. güzel takım.
    fenerbahçe veya bursaspor taraftarı olmayıp bu maç/bu seri hakkında ileri geri konuşanlara da guiza girsin.

edit: girdi zaten diyorlar. o da doğru.
  • maç bursa'nın hakkıydı, tur fenerbahçe'nin. bu gece adalet hakkıyla dağıtıldı.

(bkz: hadi şimdi dağılın)
  • arkadaş aynı yorumu kırkıncı kere yazan kişilerden anladım ki turu tek maç zannedip yea bursa'nın hakkıydı tur yea'cıların tek amacı mastürbasyon.

arkadaş göt oldunuz, öyle kaldınız. biz kahrolduk ama kalıcı olmadı, son dakikada atınca. bizi sevindiren ne tur ne kupa cart curt. bir sonraki maçta elensek ne şu dandik kupayı alsak ne?!

habire el sikiyle gerdeğe girmeye çalışan; fener ve bursa'yla ilgisi olmayan taraftarların, el sikiyle gerdeğe girerken elinde o sik patladı mı? patladı.

e hadi cümleten geçmiş olsun.
  • "futbolun adaleti" martavalı okuyanlara göre fenerbahçe'nin bu maçta elenmesi gerekiyordu.. ikili eleminasyon sistemiyle oynanan bu maçın "ilk ayağı ne olmuştu kardeşim" diyen yok tabi.. onlar ayak çeksinler şimdi!

fenerbahçe eksik kadrosuyla bursa'ya gidip, daum'un rezalet kadro seçimine rağmen turu geçmeyi başarmıştır ve kupanın favorisidir. elenenlere ve gruptan çıkamayan hazımsızlara kapak olsundur..
  • yahu ilk maçı düşünmeden bal falan deniliyor ya, uyuz oluyorum arkadaş. ilk maçta avantajı eline alan bir fenerbahçe, ikinci maçta tek golle turu koparmıştır. balmış, sümükmüş.. bir de bunun adı "oynamadan turu geçmek" oluyormuş. süpersiniz yeminle.
  • deniz barış ile selçuk şahin'in birlikte oynadıkları takdirde neleri başarabileceklerini gösteren maç olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap