• bu maç için girilecek entry'lerin büyük kısmının içeriğini az sonra başlayacak olan gençlerbirliği-bursaspor maçı belirleyecek, bence biraz fırtına öncesi sessizliği bu. ha o fırtına hiç çıkmayabilir o ayrı.
  • 14 sene şampiyon olamayıp yine de seni sevmeyen ölsün diye tezahürat yapan taraftara sahip bir takımının oynayacağı maçtır.

edit: taraftardan kasıt kaptana, oyunculara, takıma güya tepki gösterecek çoluk çocuk değil, adam gibi gerçek galatasaray taraftarıdır haliyle...
  • bunca kaybedilen maç, ciddiyetsizlikler , basit hatalardan sonra evet küstürmüştür. bir takım taraftarlığının ''iyi gününde kötü gününde yanındalık ölçütü'' diye birşey olsaydı eğer bu sozluğe entry girmek olmazdı zannediyorum. maça gelirsek evet güne uyanırken maçı düşünerek uyandım ve maçı izleyeceğim ancak pek de şevk dolu değilim.
  • galatasaray bol gollü bir galibiyet alacak gibi geliyor bana... tabi tribünler futbolcuları demotive etmezse...

o tribünler nasıl ki hata yapan futbolcuları anında protesto ediyorsa (en yakın örneği leo franco), birey olarak ben de, oraya kadar gidip takıma çelme takanları protesto ediyorum ...

hani lan cim bom'un olduğu her yerde umut vardı? protestonun da zamanı var ama şimdi değil... henüz değil...
  • güzel futbol izleyeceğimi hissettigim, galatasaray adına bol gollü olmasını temenni ettigim maçtır. 5 dk. susarak protesto bence yanlış bir karar, yapılmamalı. takımı için bir seyler yapmış olmak veya heyecanlanmak ise oturduğun yerden entri girmek ile hiç karsilastirilmamali. sahaya çıkacak 11'den çok oynanacak futbolu merak ediyorum, yoksa kim çıkarsa çıksın sarı-kırmızı çıkacak, hiç önemli değil.. elano akıllı ol.
  • sözlükten okuduklarım doğruysa galatasaray futbol takımının protesto edileceği maçmış.bu da bize tribünlerde caka satan grupların ve liderlerinin zaten takımlarını karşılıksız sevmek gibi bir duyguya sahip olmak bir yana sike sürülecek akıllarının bile olmadığını gösteriyor.

ulan gerizelalılar bu lig daha çok şeylere gebe, hiç olmadı şampiyonlar ligine katılma hakkı için verilecek mücadele var bu kadar mı embasil olur bir taraftar grubu...
  • galatasaray için çok kritik bir maçtır zira bu maçı alırsa haftaya manisaspor'un maça asılma seviyesini de birkaç kademe düşürecektir. ancak bu maçta berabere kalır hele hele de yenilirse haftaya kendisini geeepgergin ve süper motive bir manisaspor bekliyor olacaktır. izleyelim görelim.
  • emre güngör'ün 18 ki$ilik kadroda dahi yer bulamadığı maç. sakat da değil üstelik. servet çetinle total futbol dersleri chapter 893'e ho$geldiniz...

edit : göt oldum!

defans hattı : sabri - neill - balta - caner.

oh be. rahatladım yeminle!
  • her zamanki gibi atdhe.net'teki yerimizi alacağımız maç. hey allam ya.
  • ortada elano- m.topal
    kenarlarda ve ilerde arda-dos santos- keita- baros ile oynayacak galatasaray bu maçta.
hesabın var mı? giriş yap