• skoru tahmin edemiyorum ama fenerbahçenin kazanacağı maçtır...
    banko 1
  • şampiyonluğa giden yoldaki en zor maç..
  • yaklaşık bir saat sonra şükrü saraçoğlu'nda oynanacak olan ve bu güneşli cumartesi akşamında beni heyecanlandıran maçtır.
  • kadrolar şu şekilde :

fenerbahçe

volkan demirel
    gökhan gönül
    lugano
    bilica
    andre santos
    mehmet topuz
    selçuk
    emre
    özer
    alex
    güiza

eskişehirspor

ivesa
    sezgin
    el saka
    nadarevic
    volkan
    koray
    alper
    doğa
    sezer
    mehmet yılmaz
    ümit karan
  • kardolar sahaya çıkarken çalan star wars müziği süperdi. tribünlerde çok iyi hazırlanmış maça. şampiyonluk atmosferi sarmış saraçoğlu' nu. umarım bu atmosferin karşılığı olarak iyi bir futbol ve iyi bir skor gelir.
  • bu maçı anlatan ntv radyo spikeri fenerbahçe tribün lideri sanırım.
  • (bkz: üç üç üç)

zamanın ötesinden edit:sözlükte amma çok eskişehirspor hayranı varmış seviyorum lan hepinizi
  • bir fenerbahçeli olarak üzülerek söylüyorum ki, özer'in attığı golden önce hem özer'in faulü var, hem pozisyon ofsayt. ayrıca dikkat ettim topun tamamı çizgiyi geçmemiş. ayrıca kaleci maçı satmış. ha bir de fenerasyon.
  • pis kokan maç. herkesi kör alemi sağır mı sanıyorlar bilmiyorum. medya, hakem ve garip maçlar. hadi hayırlısı.

zamanın ötesinden bildiriyorum: tertemiz pirüpak bir maç. bütün bu garip kaleci hataları tesadüf ve şans. geçen hafta murat şahin, bu gün ivesa. ne tesadüf. netice digitürk'ün elinde patlayacak bir lig. bravo...
  • galatasaray ve besiktas kalecilerinden daha ucuza satın alınmış eskisehirspor kalecisini izledigimiz maç. bu yorumlardan onu seyettim ben.
hesabın var mı? giriş yap