• fenerbahçe'nin şu dakikaya kadar şiir gibi top oynadığı maç. kalanı masal kalanı hikaye.
  • uzun yıllar sonra ilk kez fenerbahçe'nin muhteşem seyir zevki verdiği karşılaşma..

ayrıca, bu başlığı takip edip akıllarınca maça gölge düşürmeye çalışan galatasaraylı, beşiktaşlı, bursasporlu arkadaşlara 1 mayıs 2010 bursaspor kayserispor maçı'nda souleymanou hamidou'nun yediği golü izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum..

ispiyonculara özel;
    (bkz: fener gol gol gol şampiyonluk geliyor)
  • maçın oynandığı topta maçı satmış. kimse bana masal falan anlatmasın ilk golde satılmamış bir top olsa bilerek ve isteyerek öyle falso alır mı? haysiyetli orası burası oynamayan satılmamış bir top istiyoruz. hep aziz'in işleri bunlar. artık lig tv falan izlemem trt'den birinci ligi takip ederim. bu arada 3 sene üst üste şampiyonluk demiş miydim. dememişim diyim bari.
  • fenerbahçenin futbolu sanat olarak icra ettiği karşılaşmadır efendim. gözleriyle izleyenler bunu gayet iyi görüyorlardır da başka yerleriyle izleyenler lütfen hiç izlemesinler de burayı saçma sapan komplo teorileriyle kirletmesinler.
    (bkz: elinizi vicdanınıza koyun beyler)
  • fenerbahçe'nin şampiyonluk için saldırdığı ve sonucunda 2 gol bulduğu maçtır. ulan iki dakika maç izleyelim dedik yine başlığı ağlama duvarına çevirmişsiniz. hayır, hem maçı izleyip hem nasıl böyle ebleh yorumlar yazılıyor onu anlamıyorum, çatır çutur oynuyor fener arkadaş. eskişehir'in tüm yarı boyunca bir tane kaleye isabet eden şutu yok, hala yok hakemdir, aziz'dir, kalecidir... iki dakika saçmalamayın lütfen.
  • çok merak ediyorum, özer'e yapılan hareketi fenerbahçeli bir futbolcu eskişehirli'ye yapsa kaç kişi "kırmızı kart penaltıyı yedi hakem ühühüh fenerasyon" diye entry girecekti. gerçi biliyorum cevabını. aynı durum olsa büyük ihtimalle maçtan sonra şöyle bir tablo olacaktı:

· fenerbahçe (84)
    · bülent yıldırım (37)

tam bunları yazarken volkan elinden top kaçırdı. maçın satıldığı böylece tescillendi. ama lan bi dakika..

bu arada tanım yapmak gerekirse, fenerbahçe'nin bileğinin hakkıyla kazandığı maçtır.
  • bir fenerbahçeli olarak üzülerek söylüyorum ki, özer'in attığı golden önce hem özer'in faulü var, hem pozisyon ofsayt. ayrıca dikkat ettim topun tamamı çizgiyi geçmemiş. ayrıca kaleci maçı satmış. ha bir de fenerasyon.
  • fenerbahçe'nin eskişehirspor'a 45 dakika içinde 2 gol atması katiyen mümkün olmadığından ve dünya üzerindeki hiçbir kaleci önemli bir maçta 2 tane hatalı gol yemediğinden bazılarının satılmış olduğunu düşündüğü maç.

alemsiniz lan.
  • guiza'nın çalım attığı maç.
  • herkesin sattığı maç. ben de sattım mesela ama neyi sattığımı bulamıyorum. herhalde aziz yıldırım'ın parmağı var.
hesabın var mı? giriş yap