• misal olması babında:

yunanistan denen memlekette, herrr bi yerde en fazla 50 € cent'tir 0.5 lt suyun fiyatı. kanun koymuş hükümet... ne kadar insancıl değil mi?

sokayım afedersiniz türk insanının efsanevi misafirperverliğine!

su içmek, nefes almak kadar doğal bir haktır! maddiyatla engellenemez!
  • bodrum kalesinden içeri doğru yürürsen,
    yarım litre suyu 6 liraya sattıklarını göreceksin.
    sakın şaşırma!

içime dert olmuş arkadaş, yıkıcam o büfeyi.
  • fallout'taki general store :)
  • cesme alacati beach - 0.33 luk ufak su 4 tl; hamburger 18 tl; beach adi altinda denizde sikiyorlar adami.
  • 15 tl'lik fiyatıyla mardan palace hotel'dir.
  • istanbul'da sahile sıfır bir diskoya gittim. yani katıldığım etkinliğin bana sunduğu imkandı. iki içki bedavaydı fakat su buna dahil değilmiş. fiyatını sorum 15tl dedi. inanamadım, şoke oldum, ilk defa suyu bu kadar arzuladım... sonunda barmen denen gariban şahsiyet halimden anladı bir bardağa doldurduğu suyu al hemen iç çaktırmadan dedi. içki kullanmadığımdan su demi abi diye tekrar sordum. evet evet dedi işi başından aşkın olduğu için hızlıca ve bende hızlıca içtim sek suyumu... o günden sonra epey bi işemedim on beş liralık su içtim iyice hazmedeyim diye...
  • lost adası; ruhunu satıyorsun.
  • auro moonlight'ta 0,5 lt su : 5 tl
    izmir hilton'da 0,5 lt su: 4 €
    astana sheraton'da 0,5 lt su: 12 €
    dağ yolunda köy çeşmesinden içilen bir damla su: paha biçilemez.
  • conrad otel. 15 sene önce falan bir düğün için gitmiştim. lobide içtiğimiz 3 suya ne kadar verdiysek artık, hatırlamıyorum, ama o anı hiç unutmam. 450 trilyon falan mıydı neydi amk.
hesabın var mı? giriş yap