• sahnede rolü gereği telefon görüşmesi yapması gerekirken, göktay aramayı gerçekleştirdiği esnada ön tarafta oturan bir hanımın telefonunun çalması üzerine ' affedersiniz yanlışlıkla sizi aradım' deyip durumu kurtarır. hem seyircisi ile olan ilişkisi hem de zekası ile takdire şayan , kaliteli insan.
  • linç kültürü konusunda sözlükteki muhalif kitlenin yandaş kitleyle yarışmakta hiç de zorlanmayacağını ortaya çıkarmış olan usta oyuncu.

sabah ya da a haber'in bu haberi sunma şeklini görüp de burada gaza gelmişsiniz, koskoca tiyatro ustasını hiç utanmadan yavşak ilan etmişsiniz. bu kadarı terbiyesizlik artık.

oysa habertürk'ün haberine bakarsanız, adamcağız bu durumdan ekrem imamoğlu'nun haberi olmadığı tahmininde bulunmuş. yani sizin yaptığınız gibi anlamadan dinlemeden yargısız infaz yapmamış. siz yıllarca erdoğan'a laf söyletmeyen kitleye koyun dediniz, ona laf söyleyen herkesi hain ilan edenlere demediğinizi bırakmadınız. şimdi sizin oy verdiğiniz imamoğlu'nu eleştirdiği ve ibb şehir tiyatrolarından hakkını istediği için, koskoca ustayı yavşak ilan etmeye kadar gitmişsiniz. adamın tek istediği, yapılan sözleşme şartlarının yerine getirilmesi. bu kadar basit.

bilin ki erdoğan'ın götünün kılıyık diyen vatandaştan zerre farkınız yok.

https://www.haberturk.com/…y-in-maas-isyani-2817857
  • 1945 doğumlu. yıl olmuş 2012, hala lüküs hayat taki bütün gençlere taş çıkarırcasına şarkı söyleyip, dans ediyor. saygılar gönderip, görüldüğü yerde ceket iliklemek gerek ki zaten bütün salon ayakta alkışladık kendisini, o bile az ama olsun.
  • ulan istanbul'daki rolüyle yüksek bir ihtimalle senaryo filan dinlemeden yaldır
    yaldır doğaçlama yapan oyuncu. keza yirmi bilmem kaç senedir oynadığı lüküs hayat oyununda da metin filan dinlemez baba. ruh haline göre geleni yapıştırır. allah uzun ömür versin.
  • fena halde dikkatimi çekmesine rağmen diziyi izlemedim hiç ama "ulan istanbul"daki rolü galiba fena halde eğlenceli olan büyük oyuncu. biraz evvel ferhat ile şirin üzerinden adama giydiriyordu, "ulan kız seviyorsa sever, sevmiyorsa sevmez, dağları ne deliyorsun? salak" diye...

ve hakkında ancak 50 civarı entry girilmiş. yazıklar olsun lan bize.
  • eğer elindeki sözleşme oyun oynadığı sürece para verilecektir gibi bir madde içeriyorsa, parasını alamaz. ancak, 6 ay boyunca şu kadar ek para verilecektir diyorsa parasını almalıdır.

sözleşme sözleşmedir. iki taraf anlaşırsa, orta yol bulunur. ancak maç oynamadığı halde garanti parasını alan futbolcular varken ( ki milyon euro alıyorlar ) şurada alacağı 3 kuruş para için ve kendisinin de belirttiği gibi hele de geçim planını buna göre yaptıysa, zihni göktay'ı linç etmek yakışık almaz.
  • bu geceki "cibali karakolu" oyununun finalinde ülkenin her yerine "barış" diledi; başına bir iş gelmez umarım.

çok tatlısın zihni abi.
  • solda ismini görün de yüreğiniz hoplasın diye yazdım. yazdım ki böyle değerli ustaları sadece öldüklerinde hatırlamayalım. hayat tüm politiklerin ömründen alıp sanatçılara versin. politikacılar bir bahçenin ayrık otlarıysa sanatçılar gülleridir...
  • dun gece harbiye acikhava'da cibali karakolu oyununda 3,5 saat boyunca kendisine hayran birakmis yasayan efsane.

kendisi hakkinda ne soylesem, size nasil anlatsam bos, lutfen ne yapin edin gidip canli izleyin, cunku yillarin birikimini anlatmanin yolu yok.

omrun bol olsun ustad, seni izlemek buyuk ayricalikti.
  • bir sohbet esnasında; söz ülke meselelerine felan geldi. zihni bey; yanlış anlamayın ben bu noktaya gelmesini istediğimden demiyorum ama üç şey kansız olmaz dedi; bizde merakla nedir o üç şey diye dikkatle dinlemeye koyulduk, o da saymaya başladı;

bir,ihtilal; iki, zifaf; üç biftek. dedi. :)
hesabın var mı? giriş yap