• aysecik filmlerinde ole tatli, ole masum, sevgi kelebegi gibi ole bicirik bakislari varki, insanin icinden filme girip o minik suratina $iraaaaakkk diye kocaman bir osmanli tokati patlatasi geliyor.

(bkz: duygu somurusu)
  • ciftehavuzlar'da emlak burosu var, icinde de 7 cuceler calisiyor.
  • daha 20 yaşındayken sinemayı bırakmasına rağmen kendileri tam 44 filmde rol almıştır.
  • kendisini arayıp pamuk prensesin ormandakini evini kiralamak istediğimde, bana 3500 peşin+5000 depozit+ssk+yol diyerek hayallerimi erteletmiştir.

şaka tabiki.. bu kadar yüksek fiyatlarda bir orman klübesi akla mantığa ters yoksa. 2000 peşin+2000 depozit dedi. ben bunu bile ödeyemediğimi göstermemek için fiyatları yüksek tuttum.

yalnız cücüler çok iyi emlakçı. chop cücü.
  • turk versiyonu polyanna filminde, hayat sevince guzel sarkisi esligindeki dansiyla tum kasabayi pesine takip gezdiren, muthis figurleriyle dansta cigir acan oyuncu.
  • eskiden ben bu kadını gülşah koçyiğit (bkz: güllüşah) büyümüş hali sanıyordum.
  • başrolünde oynadığı pamuk prenses ve 7 cüceler (1970) filmi için, filmde annesini canlandıran belgin doruk tarafından saçları siyaha boyatılıp, tavşan dişlerinin yerine inci gibi porselen diş yaptırılmıştır. sırf film için ha... o zamanın insanalrı ayrı bir fedakarmış canım.
  • kucukluk filmlerinde kendisini nursan diltemiz seslendirirdi.
  • polyanna'nin turk filmi versyonunda bu sahis polyanna rolundedir. kendisi icin verilen partiden doner, fakat teyzesi gittigini bilmediginden agaca tirmanip odasina girmesi gerekmektedir. bu arada elinde de hayatinda ilk defa sahip oldugu bir oyuncak bebek vardir. cikarken salak bunu dusurur almak isterken kendisi de duser. yalniz filmde bebege uzanirkenki elin parmaklarini oynatmasi 5 dakka zoom yapilarak gosterilir.
  • serkan acar ın eşi
hesabın var mı? giriş yap