• şunu 30'a indirseniz de benimle de konuşmasanız dediğim enfes kampanya.
  • yavrum z kuşağı zaten konuşarak iletişim kurmayı becerebilen bir kuşak değil ki. muhatabının yaşıyla alakası yok olayın.

baştan sona anlamlı, özne-yüklem uyumu olan ve an az 10 kelime içeren bir cümleyi tek seferde kurabilen z kuşağı mensubu sayısı toplam 15 falandır.
    yormayın kendinizi böyle şeylerle kuzum.

haydi tiktok'a, youtube'a falan devam edin siz.

not: yspor
  • duydugum en guzel kampanya olabilir. bir kac yila 40 olacagim, inanin restaurantta, cafede, barda bu z kusaginin gerizekalica sohbetleri kadar sey duymadim. lutfen sadece konusmamaizlik yapmayin, bizi gorunce bir zahmet siktirip gidin bir de. o hayvan gibi bagirislariniza ve aptalca konusma iceriklerinize maruz kalmayalim artik.
  • ahah :) her nesil ergenliğini farklı şekilde yaşıyor.
    siz de herkes gibisiniz. çok da farklı değil yani :)
  • hele sukur.

manasiz ve aptal sorularinizdan kurtulmus oldum.

bir de salak sosyal medya paylasimlarinizi bir sekilde gormemeyi becerebilirsem benden mutlusu yok.

siz mezuna kalmaya devam, ha gayret*
  • toptan kimseyle konuşmasanız itiraz eden çıkmaz. yürü de ense traşınızı görelim, cart kaba kağat. yürrü taş arabası. hey corç versene borç.
  • kendi aralarında alınmış bir karar sanırım tiktok'ta örgütlenmiş olabilirler.

biz de sizinle konuşmak için yanıp tutuşuyorduk. zaten elinde olan oyunu oynamak yerine saatlerce oyun oynayan birisini izleyenlerle, bilmediği bir şeyi öğrenmeye çalışmak yerine sen biliyorsun da ne oluyor veya bilmek zorunda mıyım diyen birileri ile ne konuşulabilir bilmiyorum ana aynen diyerek bir diyaloğu yarım saat sürdürebilirim.

hepsini aynı kefeye koymuyorum elbette ama mafya liderinin gazı ile tavır almaya çalışan birisi ister z kuşagı ister ipimle kuşağım olsun ciddiye alamam.
  • bir tercihtir.
    ama konuşmak yoksa bir şey istemek de yok, deal?
  • "z kuşağı olarak" cümlesini "geri zekalı embesil olarak" ile değiştirebiliriz.
    yani şöyle: "geri zekalı embesiller olarak asla 40 yaş üstuyle konuşmuyoruz"
    z kuşağının geri zekalı oluşunun 40 yaş üzeriyle konuşmak istememesiyle alakası yok. tamamen akp döneminde yetişmiş olmalarından kaynaklanıyor zeka düşüklükleri.
hesabın var mı? giriş yap