• ileri üçlünün sağına çektiler olmadı, orta saha merkeze çektiler olmadı, çift forvete dönüp, gezgin hücum oyuncusu şeklinde serbestiyet sağladılar, çılgın gibi oynamaya başladı. bundan sonraki durağı neresi olur bilinmez ama lille takımının teknik direktörü bir dahi, olmuyor diye çöpe atabileceği bir oyuncu için en uygun oyunu çizdi ve başardı.
  • yaptığı hareket faciaydı ama efendi gibi kırmızı kartı yedikten sonra özür dilemesi bile bu berbat futbol iklimi için olumlu addedilebilir.
  • instagram yorumlarını bence kapatmalı, inanılmaz embesil bir takipçi kitlesi var çünkü. eleman fransa'da güzel bir mücadele içinde, gayet de iyi çalışıyor. hepsini geçtim bu bir hayat tecrübesi be kardeşim yeni bir dil öğreniyorsun paha biçilemez bir anı. gol atmaya başladığı birkaç maç öncesine kadar mesela eleman güzel bir fransa görüntüsü paylaşıyor altta hemen ziyan tayfadan yorumlar "müze gez diye mi gittin oraya". kendisinin güzel bir fotoğrafını paylaşıyor "mankenlik yapmaya mı gittin oraya". adamın abisi fransa'ya ziyarete gelmiş onunla fotoğrafını paylaşıyor "sosyal medyada takılmak için mi gittin oraya". bu gerizekalıları da yüzlerce diğer gerizekalı beğeniyor mesela, adamın her fotoğrafının altındaki yorumlar resmen negatif enerji kaynağı. umarım bu embesillerin yorumlarını okuyup etkilenmiyordur, aga bu türk insanı kadar kanser bir kitle ben hayatımda görmedim. tanıdıkları bildikleri insanın başarılı olmasından bu kadar rahatsızlık duyan ikinci bir toplum henüz gelmedi insanlık tarihine.
  • şenol hoca sefirin kızıizleyeceğine lille maçı izleseydi yusuf'u ilk 11de başlatırdı. bir de arada everton maçı falan izlese cenk'i başlatmaz. gerci cenk'i hala crystal palace'da kiralık sanıyor olabilir.
  • buradan tekrar tekrar ve tekrar yaziyorum. gerekirse, evet, tekrar yazicam

yabanci sinirini geri getirmek isteyen top mop bilmiyordur hatta sporun genel manada ne demek oldugunu hiç bilmiyordur
  • ust uste 2 deplasman macinda hat-trick yapan turk futbolcu. avrupa ligleri tarihinde boylesi var mi bilinmez ama turk futbolu icin muhtesem bir hafta oluyor.
    basak 3 puan
    sivas 3 puan
    lille turkgucu milan deplasmaninda 3 puan. goller bizim futbolcudan
    cengiz under hem haftasonu hem uefa liginde asist yapti.

bu arada eger turkiye'de yabanci siniri olsaydi burak ,zeki, yusuf fransa liginin kalburustu bir takiminda ayni anda oynayacagina imkan veriyor muydunuz? terim'e istediginiz her konu hakkinda kufur edebilirsiniz fakat yabanci sinirini kaldirdigi icin mutesekkir olmamiz gerek diye dusunuyorum.

edit: maclarin ust uste deplasman maclari oldugu ve cengiz under'in asistleri eklenmistir.
  • fransa ligi, "vitrin" anlamında süper lig'den 5 gömlek önde olduğu için eğer lille takımına gitmişse hata falan yapmamış olacaktır.

lille'de geçireceği iyi sezon sonrası daha büyük takıma transfer olma ihtimali trabzon'da bir yıl daha oynayıp, top class bir takıma transfer olma ihtimalinden çok daha güçlüdür. ayrıca 20 milyon avro çok ciddi rakam. o parayı kim veriyorsa satmak lazım.
  • ya siz ne diyonuz amk? adam 2 asist yapmış, bir tane gol pozisyonuna girmiş, defansa da yardım ediyor. ne artistliğini gördünüz? ısınma sırasında maçı mı bırakıp gitti veya prim mevzusu mu yaptı?

bugünün yıldızlarından olan futbolcu.
  • milli takımda bu adam yerine; üçüncü sınıf, vasatın çok altında, nereden çıktığı nasıl bu seviyeye davet edildiği belli bile olmayan kenan karaman diye bir kazma oynuyor. kayıtlara geçsin.

yusuf: fransa ligi 2.sinin her maç skora etki eden orta saha, kanat ve forvet oyuncusu.
    kenan: almanya ikinci ligi 7.sinin kazması.
hesabın var mı? giriş yap