• demin telegol'de yayınlanan telefon konuşmasında yanlış duymadıysam; "bunu söylemekten utanç duyuyorum ama bizi ancak uefa paklar" dedi.
  • dünkü programda serhat ulueren ile aralarında şöyle bir konuşma geçmiş.

- çocuğunuz size sorduğunda "baba türkiye'de şike var mı yok mu?" siz "var" dediğinizde, "ama baba ceza vermediniz kulübe veya yöneticiye" dediğinde siz ne diyeceksiniz, sayın alp?

+ oğlum diyeceğim 7 kişide 1 taneydim.
  • fatih terim'e verilen 3 maç cezanın 1 yıl süre ile ertelenmesi için şerh koymuş. adam iyi dalga geçiyor içinde bulunduğu kurulla... sesli güldürdü demeyi de ihmal etmemek lazım.
  • sanirim bu fenerbahceli troller antu forumlarinda filan toplanip sonrasinda toplu $ike savunma taarruzuna geciyorlar sozlukte, hep ayni isimler ayni sacma sapan argumanlarla ve agizlarindan kopukler sacarak ayni kisilere saldirdiklarina gore kesin vardir altinda yatan birsey bunun..

tescilli trollerin bugunku hedefi de kendisi olmus, tebrik ederiz!
    ne kadar dogru yolda oldugunun en buyuk gostergesi olarak da yorumlayabiliriz bunu :)
  • bu şerhten sonra üyelere dönüp, ''koydum mu?'' diye tezahürat yapması çok şık olmamıştır. yok lan olmuştur. aferin..
  • çok entry sildirecek avukattır.

burada hakkında "yönetmeliği bilmeyen avukat" ve hatta tetikçi diyenler vardı. hemen ntvsporu açıp altyazıya baksınlar:

tam da yusuf reha alp'in talep ettiği gibi fatih terim'in cezası bir yıl süreyle ertelenmiştir.

sizi gidi adalet bekçisi avcıları sizi.
  • bugün resmen tff denen kurumun son kararlarını madara etmiş adam. umuyorum ki bundan sonra verilen en ufak cezalarda bile bu şekilde kafa bulmaya devam eder.
  • pfdk'dan istifası sonrası boş kalan yeri için avukat ahmet yavaşçı'nın atandığı kişi.

ahmet yavaşçı ise ne büyük tesadüftür ki, yıldırım demirören'in sahibi olduğu şirketin eski avukatıdır.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/2788/17892788.jpg

küçük dünya(!) vesselam...
  • büyük ihtimalle kendisinin yazıp çizdikleri dikkate alınıp görevinden alınacak kişi. adam tüm yazdığı şeylerde baştan aşağı suç işlemiş, hukuk kurallarını çiğnemiş, iftira atmış. yetmemiş avukat olmasına rağmen masumiyet karinesiyle dalga geçmiş. biz burada aynısını yazsak saniyesinde gg olur. bu adam nasıl gözden kaçmış da pfdk'da görev kapmış lan? hakikaten hayret etmemek elde değil. halen baroya kayıtlı bir avukat olabilmesini de bir kenara koyalım, ona da sonra sıra gelir.
  • adam dalga geçmiş, bir bakıma eleştirmiş kuralları değiştirenleri. ama illa aptal olduklarını daha önce şahsen kanıtlamışlar gelip aptallıklarını ortaya serecek. ama rumlarla gurur duyması gerektiği belirtilmemiş, bu da bir aşama tabii.
hesabın var mı? giriş yap