• sözleri anlamsız olan ama muhtelif anlarda haddinden fazla anlam kazanan kurban şarkısıymış, onu farkettim..
  • klibinde grup elemanlarının hepsinin birbirinden karizmatik göründüğü şarkı
  • ilk albümünden beri sevip takip ettiğim kurban'ın ne kadar kaliteli bir grup olduğunu bir kere daha gösteren harika şarkı.bu güzellikte müzik yapan türk gruplarını görünce gözlerim de yaşarmıyor değil.yine böyle güzel başka bir şarkısı için
    (bkz: sorma)
  • koray candemir'e ait güzel bir iş.

klibi için buyrunuz:

https://www.youtube.com/…y&ab_channel=koraycandemir
  • kurban'ın insanlar albümünde bulunacak olan şarkısı.

ne oldu neden saklandın söyle
    aramaktan sıkıldım seni yine
    düşündüm hep vazgeçmeye
    düşündüm kurtulsam senden diye

kendimi yormadan
    ulaşsam sana dokunsam ruhuna
    kimseye sormadan
    yolundan çıkıp kavuşsan sen bana
  • sozlerde is yok. gayet basit, siradan.
    yalniz muzikal acidan ortaligin tozunu attirmislar*. helal olsun diyorum, vay be diyorum adamlara. daha azi beklenmiyordu zaten onlardan.
  • kurban'ın tek sevdiğim şarkısı. belki biraz da suç bende. yani adı suç bende olan şarkı sayılabilir bir de. neyse, saçmalamadan yola devam. türkiye'de yapılmış en sağlam rock parçalarından biri.
  • güzel şarkıdır. maalesef sentenced grubunun 1998 yılında yayınladığı for the love i bear şarkısını tesadüf diyemeyeceğimiz kadar andırmaktadır.
  • sadece yine değil kurban'ın genelde çoğu şarkısı efsanedir.

yıllar yıllarr önce bilkent konserinde yeni albüm şarkılarını sadece benim bildiğimi gören ve beni sahneye alıp şarkıyı beraber söylediğimiz deniz beyciğime çok teşekkür ederim.

hadi selametle
  • koray candemir'in yayımladığı son single. klasik yapay sound devam etmekte olduğu düşüncesiyle birlikte davulda burak gürpınar etkisi ile geçer puanı almıştır. nakarat kısmı ise dile pelesenk olabilecek kadar güzel olduğu düşüncesindeyim.

not: bu başlık kurban'ın yine şarkısı olarak ayrılsa daha iyi olur gibi.
hesabın var mı? giriş yap