• diz çöküp tövbe ettiğim karikatür.birazdan çıkıp cami kapısı zorlamaya gideceğim akşam ana haberlerde görüşürüz sözlük

edit: başlık başa
  • ateizmi çökerteceğim derken yanlışlıkla allahı alet ile gözlemlenebilir bir şeymiş gibi göstermişler.
    aptallık böyle bir şey herhalde.
    bunlara kalsa kızılötesi ışınlar, radyo frekansları falan hep allah.
    işte bunlar hep allah.
  • virüsün allaha karşı savaşta önde olduğunu resmeden karikatür.

zaten önde gidiyordu uzun zamandır. (bkz: 19 mart 2020 camilerin kapatılması)

birkaç entry alltaki 'anateistsietana' nickli mahlukattan da komik olmayan karikatürdür aynı zamanda.ateizme zırva diyen yazarın #105207422 nolu entryde kullandığı son cümleyle anlaşılan dinsizlik=ahlaksızlık anlayışına sahip olması hepsinden daha komik ve acınasıdır.
  • istesem coronavirus'ü bir elektron mikroskobu yardımıyla görürüm. allah'ı nasıl göreceğim amk. bu salaklar insanı dinden çıkarır.

t: 2010 troll bilimi mizahı seviyesinde karikatür
  • gerçekten merak ediyorum bu tarz yayınlarda bir süzgeçten ya da bir editörden onay alınıyor mu diye...

insan hayret ediyor.
  • allah’tan da korkup kaçmamızı öğütleyen karikatürdür. nerden baksan tutarsız nerden baksan ahmakça..
    ayyy ayy ayy yayyy...
  • ibretlik. süphanallah maşallah.
  • bu tür aksiyonlara neden girilir anlamam.

adam inanmıyor senin çizdiğin karikatürü görünce "aaa bunu nasıl göremedim ben" diyecek hâli yok.

gereksiz bir uğraş bence karikatür çizmek değil inanmayan birini bu tip şeylerle inandırmaya çalışmak gereksiz.
  • yarın öbür gün bu virüs evrim(mutasyon) geçirdiğinde de allahın işi derler çünkü biliyorsunuz evrim diye bir şey yok, ol diyince oluyor.

edit: virüslerin evrim değil mutasyon geçirdiğini biliyorum.bu mutasyonların evrimin ana kaynağı olduğunu bildiğim gibi.sadece olayı bu karikatürü çizenin zeka seviyesine indirgeyip anlatmak istemiştim.
  • görünmeyen ama var olan şeylere atıfta bulunarak, allah'ta görünmüyor ama var olduğuna inanmıyorsunuz virüse neden inanıyorsunuz demeye çalışılan bir karikatür.

fakat virüs mercek altına alındığında görülebiliyor.. keşke kafalarını biraz kumdan çıkarabilseler.
hesabın var mı? giriş yap