• bazen tu$lara yanli$ basinca da olan $ey.. telefon calip actiginizda size direk soylenirse tirsacaginiz $ey..
  • bir dönem söylemekten baydığım bir cümle... ev numaram bir ganyan bayiinin numarasına çok benziyordu... kimi zaman yanlış numara diyemeyecek hale gelip, 4. ayakta kim geldi sorusuna cevap vermek için deden kelimesini kullanacak kadar kabalaşabiliyordum...
  • a $ahsi: alo recai yi versene
    zavalli $ahis: yanlis numara...
    b $ahsi: alo iyi gunler, recai beyi baalarmisiniz
    z.$: yanlis numara, yok ole biri burda...
    c $ahsi: recai naber olm..
    z.$ : yok burda ole biri.. yanlis numaraaaa
    d $ahsi : iyi gunler.. ben bilmemne holdingten ariom.. recai beyle bi randevumuz vardi....
    z.$:yanlii$ karde$im yanli$...
    e $ahsi : aloo ben recai beni arayan soran oldumu?
    z.$:hoaaaaaaaa
  • hayır hepsini annıyabiliyom ama bide sole bi olay war durup dururken calan cep telefonunu aciyosun, userinde yazan numarayi tanimadiin icin yannis numara hadisesi olduunun cok farkindasin ama birden karsidaki ses az once beni aramissinizbuyrun diyince birden sasiriyosunuz haliyle hayir aramadim diyosun bu sefer adam inanmiyo. bende bu tarz durumlarda yeni kullanmaya basladim bu numarayi pardon yanlis numara aramisim o zaman diyorum. sorarim size hankisi yannis numara?
  • sabahın 4'ü detay'ın evi,

- alo ?
    - murat
    - hayır
    - kimsiniz ?
    - siz kimsiniz?
    - murat'ı verirmisiniz ?
    - siz hangi numarayı aradınız ?
    - xxx xx xx (verdiği numara detay'ın evinin numarasıdır gerçekten de)
    - verdiğiniz numara burası ama burada murat diye biri yok
    - bana bakın murat'ı gizliyorsunuz, verin murat'ı
    - pardon ? anlayamadım
    - murat'ı verin dedim size
    - yahu yok burada murat gecenin birisi murat mı yaratıyım size ?
    - verin diyorum size...
    - yahu yok
    - var diyorum, biliyorum gizliyorsunuz siz
    - peki var ama vermiyorum.. iyi sabahlar (çat)
  • - alo, tepe mobilya mı ?
    - hayır...

15 dk sonra başka biri

- alo, tepe mobilya ?
    - hayır burası ev.

ertesi gün alakasız bi teyze

- alo, mobilyacı mı evladım ?
    - hayır ev burası

..

bu 15 gün civarı devam eder...
  • saat 5 de yatmı$ım ... 7 gibi telefon
    - alo mahmut naber ?
    - ne mahmutu yanlı$ numaraağ fısk
    - ne mahmut yok mu orda ?
    - yanlı$ numara dedik ya karde$..
    - haa peki..ben mahmutu aramı$tım da..yanlı$ numara çıktı..acaba sizce mahmutun numarası ne olabilir ?
    - çotaaa
  • yanlis numara ariyanlarin bir de gereksiz sizi sorguya cekme tribi vardir, sen kimsin peki diye, siz israr edersiniz siz kimi aramistiniz diye nuh der peygamber demezler soylemezler sen kimsin once onu soyle diye adami cileden cikarirlar..kardesim sanane kimsem kim, okuz once kimi aradigini bil sen..
  • iki buçuk yıldır fakir servisi sanılmaktayım ve her gün en az üç kere bu sanrı devam etmekte. sabahın sekizinde şofben taktırmak için arayan ev kadınlarını tanımak gerçekten güzel bir deneyim. özellikle de bana inanmayıp 5 dakka sonra kocalarına arattıklarında. servis sahibine adıyla hitap eden ama onun karısı olmayan kadın (olsa numaranın değiştiğini bilirdi diye tahmin ediyorum) kimdir hala bilemiyorum. çeşitli zamanlarda anap şişli zannedilen numaramızı sürekli arayan kadının ise tansu çiller olmasından şüphe ediyorum. bütün bunlar yıllarca parfümeri zannedilen bi önceki evimin numarasını arayan ve iş başvurusu için kendilerini harbiyeye kadar getirttiğim iki salağın laneti olmasından korkuyorum...
  • hiç meşgul çalmaz
hesabın var mı? giriş yap