• şeyda’yı müstakbel eşinden ayırmış, türk magazin tarihine altın harflerle yazılması gereken yazardır.
    bir kılavle ve google seach’e yenileceksiniz!
  • bu yazar arkadaşa #124278114 entry'si nedeniyle bir şilt, plaket veya ünvan verilmesi gerektiğini düşünüyorum.. inanılmaz bir araştırmacılık örneği.. tarihe geçmesi gereken bir bitirme tezi resmen..
  • burdan dünyanın öbür ucuna istihbaratta bulunmuş başarılı yazar.
  • hukukçuymuş. memleket böyle hukukçulara hasret kaldı yemin ediyorum. şeyma subaşı entry'si ile gönüllere taht kurmuştur. bir gün başım adalet sistemiyle belaya girerse ilk kendini arayacağım.
  • masak'ın başına geçirilmesi gereken adam.
  • şeyma'nın sonraki sevgili adaylarını danışması gereken yazar.
  • (bkz: #124278114) entrysiyle gönlümde taht kurmuş yazar. burdan (bkz: müge anlı) 'ya sesleniyorum. bu yazara ulaş bacım. tam bir yerli sherlock. çözülmeyen olay kalmaz. olayların altını üstüne getirir vallahi.
  • şeyma subaşı'nın kendi avukatlarını postalayıp, xavininarapası'na avukatlık teklifi götürmek için hala neyi beklediğini anlayabilmiş değilim. her şey para ile değil şeyma reis görüyon mu?

neyse, ekşisözlük'ün çıkarttığı en celebrity yazar ayrıca tatlı bir avukat kendisi.
    ilk gördüğüm an imzasını isteyeceğim galiba fkfkkc
  • geçmişte gok yeleli reis'i avlayan troll hunter kardeşimiz gibi bedevi hunter olan suser. hz. hamza gibi mübarek, avlayıp geldi çöl tilkisini.
  • adını xavi'nin golü olarak değiştirmesi gereken yazar şeyma subaşı olayındaki araştırmasıyla yanında bir çok gazeteciyim diye geçinenler halt etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap