• (bkz: #121141439) entryde de belirttigim gibi 2 katına bekledigimden hızlı cikti.

elimdekileri satmadim. acelem yok. 1 ay surenin dolmasini bekleyecegim duşse de sorun degil. ama burdan da %50 yukselmesi cok olasi.
  • dün (bkz: #121514919) entrymde elimdekileri satmadigimi belirtmistim. bugun sabah saatlerinde %240 civarindan toplam 5 katina yakin bir kârla elimdekilerin yarisini sattım. kalanlari da satmayi dusunmuyorum 1-2 ay.

bir miktar gerilerse tekrar alim yaparim
  • haftaya redemption adlı albümü salınacak olan jay rock üstadın bu albümden çıkan ikinci single'ı. kendrick lamar vokali ile vinylz ve boi-1da imzalı muhteşem bir beat içeriyor, çok iyi olmuş. klibi de yine bizim ekip the little homies çekmiş haliyle.

klibi
  • coluk cocugun kolay para kazanmak icin saldirdigi coinlerden biri. hacimin fazla olmasindan ziyade islevi onemlidir. mesela eth s*ksen dusmez. cunku herkes kullaniyor bir islevi var. ytd
  • dos zamanlarindan kalmi$ bir komut.
  • girdiğim yere gelsin çıkıcam uğraşamam ben bu kodumun koyiniyle. bu iş zaten stresli bu sktimin koyini ekstra stresli.
    süper shitcoin. çıksana azcık amk.
  • bilgisayar ms-dos ile açılırdı, oyunları ms-dos üzerinden çalıştırırdık. eğer windows arayüzüne geçmek istersek win komutunu kullanırdık. oyunlar windows uyumlu değil daha çok ms dos uyumluydu.
  • $0.00040'tan 500 liralık aldık...

bakalım nerelere gelecek.

edit 3. günde $0.0011 olduk :)

koyduğum 500 tl 1500 tl oldu... gel de kafanı vurma duvarlara.
  • token olanı için (bkz: wink).
  • bu çağrı merkezinde işe başlamak çok kolay işten çıkmak çok zordur. hele takım lideriyle anlaşamazsiniz operasyondan operasyona sürülmeniz olası. bu çağrı merkezinde yükselmek kariyer yapmak istiyorsanız muhakkak üstlerinizin muhbiri,ajanı olmanız veya aşk yaşamanız yeterlidir..
hesabın var mı? giriş yap