• bir önceki entryde, yani 24 mart'ta uzaya gidiş öncesi son düzeltmeye nokta atışı yapmışım resmen. akıllarda soru işareti bırakmamak için entryi editlemek istemedim.

29 mart'ta 1 doları şöyle bir yalamış 99 centin üzerine çıkmış.

yalanına sokuyumcular için görsel.

5 günde %235'ten fazla kâr, ulan şaka gibi bir zamanda yaşıyoruz be :)
  • japon estetiği' nde kusur ve basitliği temsil eder.
  • wabi; silik güzellik ve kabalıkla maskelenmiş incelik anlamına gelen japonca bir kelimedir.
  • le herisson'da bununla ilgili bir alıntı vardır. dönüp dönüp okurum hep. karakterimize kraft kağıdıyla ambalajlanmış ve sicimle bağlanmış bir paket gelir.

"ipi çözüyor ve kağıdı yırtıyorum. bir kitap bu, lacivert deri ciltli güzel bir baskı. gayet wabi kaba dokulu. japoncada wabi "silik bir güzellik biçimi, kabalıkla maskelenmiş bir rafinelik kalitesi" anlamına gelir. tam olarak bu ne demek bilmiyorum, ama bu cilt tartışmasız wabi."
  • an itibarıyla ilkel bir hesaplamayla tarihi bir fırsat yakaladığımı zannettiğim coinimsi. evi arabayı satıp girdim. batarsam ilk coin şehidi olarak kendimi borsaya bildireceğim.

asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. yapacağınız her işlemde sorumluluk tamamıyla size aittir!
  • 3 dakika sonra etherdelta'da satılabilir-alınabilir olacak. blockfolio'nuza ekleyip hareketi görün derim. ayrıca coinmarketcap'te ne hızla yükseleceğini de merak ediyorum.

ayrıca şimdi binance'e gelmiştir.

binance'e üyelik için refli linkim: https://www.binance.com/?ref=10108616
  • ico da 0.25 $ dan aldığım, rfid teknolojisi ile ürün sahteciliğini -özellikle an itibariyle çocuk gıdalarında- ayırt eden bir projenin tokeni.

etherdelta ve binance da işlem görmeye başlamış olup, an itibariyle 1.40-1.50$ aralığında gidip gelmektedir. potansiyeli daha da yüksektir elbet.
  • bugünlerde dip yapan bir başka sağlam proje. fiyatı an itibariyle 0.00001065 satoshi.
  • [zen insan duyarlığını (furyu) şu durumlarla izgelemeyi başarmıştır: yalnızlık (sabi), nesnelerin "inanılmaz doğallığı"nın verdiği keder (wabi), özlem (aware), görülmediklik duygusu (yugen). "mutluyum, ama kederliyim": melisande'ın* "bulut"u buydu.] roland barthes - fragments d'un discours amoureux

(bkz: wabi sabi/@ibisile)
    (bkz: vabi sabi)
    (bkz: wabe)
  • wabi coin ile alakalı size güzel bir video hazırladık, izlemek isteyenleri buraya alalım.
hesabın var mı? giriş yap