• kötü olanı itin götüne sokmakta üstümüze yok, iyi olana da iki kelam edelim.

dünkü jack white konserinde benden tam not alan mekan olmuştur. metroyla ulaşımı bence gayet kolay, dönüş hafif yokuşlu o kadar. giriş çıkışları, güvenliği, temizliği yerinde, çalışanları iyi, tuvaleti vestiyeri yeterli, mekanın havalandırması bence süper, alışveriş imkanı yeterli, bira mira hayvan gibi pahalı değil... ne bileyim benim içime sindi. olmuş.
  • hevesle gittiğiniz birçok konserin salonun yapısı nedeniyle piçe döndüğünü tecrübe edenlerdenseniz, favori konser mekanınız olmaya aday bir yer volkswagen arena. iddia ettikleri gibi salonun akustiği çok güzel. en arkadan bile tüm sesleri layıkıyla duyabiliyorsunuz.
    içki fiyatları makul, içkiyi içebileceğiniz alan sıkış tepiş değil, konser öncesi gayet güzel muhabbet döndürebileceğiniz bir fuayeye sahip falan filan ama bence en önemlisi buradaki adamların kaynak ihtiyacını hakkıyla hesaplayabiliyor olmaları. ne içki sırasında eziyet çektim, ne yiyecek standında sıkıntı vardı.
    verdikleri servis hizmeti de on numaraydı bana göre. bir iki araçla işi kurtarmaya çalışmamış olmalarını takdir ettim.
    uzun lafın kısası, müşteri memnuniyetini düşünen bir mekanın olduğunu bilmek mutlu etti beni.
  • bir tane de anadolu yakasına yapılmasını çok şey isteyerek istediğim, ses sistemi, modernliği, iyi işletilmesi, "nasılsa paralarını aldık, bokun içinde de olsa gelecekler o konseri izlemeye" mantığından uzak konser mekanı. jack white gibi yıllardır beklediğim bir efsaneyi burada izlemek benim için büyük şans oldu.
  • ilk olarak 17 aralık 2014 morrissey istanbul konseri için gittiğim mekan. gidişte ulaşım kolay, içeri giriş hızlı, vestiyer vb. imkanlar yeterli, bekleme alanı geniş, bar/yemek hizmetleri düzgün ve hızlı, konser alanı geniş, akustik çok iyi, sahneyi görme imkanı arkalardan bile oldukça iyiydi. dönüşte metroya kadar ücretsiz servis imkanı, servislerin ardı ardına düzenli şekilde gelmesi (arada yaşanan biniş kargaşaları dışında) gözleri yaşarttı, "vay be bunları da mı görecektik" dedirtti.
    uzun zamandır bu ölçekte bir konserde bu kadar düzenli bir organizasyon görmemiştim. umarım böyle devam ederler.
  • black box istanbul'un yeni adıdır.

haberi için tıklayınız.

ayrıca: (bkz: pozitif)
  • senelerdir eksikliğini hissettiğimiz kapalı konser mekanı ihtiyacını karşılayan mekan. herşeyi ile dört dörtlük olmuş diyeiblirim.
  • 7 mayıs 2015 goran bregoviç istanbul konseri ile ilk kez gittiğim konser salonudur. salon fena değildi, amenna; fakat o güvenlik görevlileri ile olmaz. çantamı ararken kağıt poşette bana hediye edilen kozmetik ürünlerini yiyecek sanıp "hayır değil" cevabını alınca, "o zaman çantanıza koyabilirsiniz deodorantınızı" gibi çılgın tavsiyelerle gelerek ilk dumurumu yaşattılar. sonrasında da tuvalet arayışlarımla dışarı çıktım. çantam yok bir şey yok. "bilekliğiniz nerede" diye verilmemiş bilekliği soranlar,"hop nereye" diye arkamdan bağıranlar, "şunun üstünü arayın" diyen izbanduta, "çantası yok nesini arayayım" diyen kadın görevli...

tanım:çalıştığı güvenlik şirketini bir an önce değiştirmesi gereken konser salonu.
  • 13 aralık 2014 parov stelar istanbul konseri sayesinde tanıştığım mekan. bana almanya'da gittiğim o2 arena'yı çağrıştırdı, onun daha küçüğü sadece. hemen yanı başındaki alışveriş merkezi'nde etkinlik öncesi zaman geçirebilir, süpermarket'ten ihtiyaçlarınızı giderebilir, kazıklanmadan ve etkinliğe katılan herkesle beraber sosyalleşebilirsiniz. etkinlik sırasında da öncesinde de sonrasında da gayet başarılı bir organizasyona imza attılar.
    rica ederim böyle devam, kendilerini bozmasınlar.
  • camel konseri için tek kişilik bilet satmayan ayrımcı mekan. biletix ile çok güzel ikili olmuşlar.

tek başına gelen insanları potansiyel bir tehlike olarak mı görüyorlar bilmiyorum ama verdikleri beş para etmez hizmete bu saçmalık çok fazla
  • çok güzel olmuş mekan. dün gece saha içi biletlerin tükendiği, tribünlerinse oldukça dolu olduğu bir konsere ev sahipliği yaptı*. bu kalabalığa rağmen organizasyonda can sıkıcı aksaklıklar yaşanmadı. itü-ayazağa metro çıkışında doldukça kalkan, ücretsiz ring yapan servisler olsun, girişte sıra beklememek olsun, kapıların tam zamanında açılması olsun bunlar hep güzel detaylar. salon olarak yeterince büyük, tribünleri rahat ve sesin net duyulduğu, konseri yaşatan bir ortam yaratmışlar. açıkçası giderken seçerek aldığım koltuğa oturabilecek miyim acaba yoksa herkes bulduğu yere oturur mu gibilerinden kaygılarım vardı ancak görevli sayısı fazlasıyla yeterli ve herkesi kendi koltuğuna oturtuyorlar. yalnız keşke tribünlerde koridorlar olsaydı da wc-bar vs. gibi ihtiyaçlar için kalkanlar oturanların önünden geçerek rahatsız etmeseydi. bunun dışında tek eksi şişe biralar konserin ortasına doğru tükendi. o da halledilmeyecek bir sorun değil. dönüşse beşiktaş-taksim'e giden servisler sayesinde hiç sorun olmadı. kısacası sevdik, bağrımıza bastık seni vw arena.
hesabın var mı? giriş yap