• (bkz: vajina)
  • (bkz: kuku isimleri)

ağzı aşağı, ak deliği, alt takımlar, amigo, at gözü, badem, bal çanağı, bal kutusu, ballı, cık, cici, çarık, çatı, çatlak, çillik, dam, delik, dilli badem, dip, duka, enginar, fırın, fıstık, folluk, garaj, gece yolu, gömü, gül, hak deliği, hak yolu, hokka, incir, iniş takımları, kalıp, karanfilli, karpuz, kavanoz, kaymak tabağı, körük, kuku, kutu, lâl, makine, mazgal, mınca, minco, midye, motor, motur, muni, ölü gözü, paça, pamuş, pupu, sermaye, şalgam, şaşo, şeftali, şekibe, şeriatevi, şey, tatlı çiş, tek göz, torna, yalak, yarık, yazı tura, yemiş, yivi seti kalmamak.

(bkz: büyük argo sözlüğü)

edit: #106532498 cevaben;

-soru (yusuf çotuksöken) : argo, sürekli değişmektedir. birtakım sözler yok olup giderken, birtakım yeni sözler katılmaktadır argoya. sizce bunun nedenleri?
    -hulki aktunç: kuramsal olarak, anlamı kitleye açılmış bir sözcük ya da deyim argo olmaktan çıkar. argo, dilin gizli örgütüdür. gizliliği açığa çıkınca, argoluğu da sona erer. öyleyse, argo üreticilerine büyük iş düşüyor. ele geçen (ele verilmiş) her sözcük ve deyimi, başka bir biçimde yeniden üretmek. hiçbir sözlük, argoya yetişemez. hiçbir yasanın yaşama yetişememesi gibi.

#106532527 vagina ve vaginayı tanımlayan argo sözcükleri kullanmaktan rahatsız olanlara cevaben;

-özellikle çavdar tarlasında çocuklar, lolita, otomatik portakal, ağır roman'da argo, hem toplumdan kaçışın hem karşı çıkışın simgesidir. toplum dışlıyor mu bizi? biz de toplumu dilimizden dışlarız! (hulki aktunç)
  • güzel yurdum kezbanlarının elinde amansız bir silaha dönüşen bir organdır efendim. yurdum kezbanı bu güzide organı kendi ihtiraslarına hizmet edecek şekilde kullanır. erkeğe türlü isteklerini yaptırabilmek adına eşsiz bir silahtır. bir nevi ödül-ceza sistemi içinde vaginaya düşen rolü tamamen kezban kişisinin güdümü belirler. erkek, kezbana itaat ediyorsa vagina ile mutlu mutlu bir saat geçirebilir. öte yandan erkek kişisi, kezban kişisini kızdırdı veya istemediği bir şey yaptı ise artıkın o vaginayı uzun zaman göremez. işte bu da sistemin ceza mantalitesidir. zaten vaginaya aç bir şekilde yetişen erkek kişisini yola getiren yegane yöntem, yurdum kezbanları açısından sanırım budur.
  • ne veya kim olursa olsun her erkek önünde diz çökmüştür.
  • intestinal disgorge adlı gore grubunun 2007 tarihli albümü.

parça isimleri ve sözler kısa, net.
    http://www.metallyrica.com/…al_disgorge/vagina.html
  • argo alternatifleri: minge, fanny, cunt, twat, sausage wallet, gash, lady box, pink cave, axe wound, split etc.

axe wound'a höykürdüm.
  • latince ''kılıç kını, kılıf'' anlamına gelen, romalı anatomicilerin aslında trolllüğün de ilk temsilcileri olduğunu gösteren sözcüktür.
hesabın var mı? giriş yap