• sedat peker'in akp'yi tanımlama sözüdür.
  • doktor sedat tarafından söylenmiştir:)
  • akp hakkinda yapilmis en guzel benzetmedir.
  • din tüccarları hakkında literatürümüze (bkz: sedat peker) tarafından kazandırılan yeni tabir.
  • rizeli lawrence'tan sonra duyduğum en iyi lakap.
  • cb (bkz: recep tayyip erdoğan): o hainler f-16’larla uçtular. zannettiler ki cumhurbaşkanı tarabya’dadır. bilmiyorlardı ki o mağaranın önünü örümcek ağları örer, göremezsin ve göremediler.

tbmm milli savunma komisyonu başkanı ve akp sivas milletvekili (bkz: ismet yılmaz): “hilmi bilgin’e desteğinizi bekliyorum. hilmi bilgin’e vereceğiniz destek, yarın ruz-i mahşerde (kıyamet günü) beraat belgelerinizden (kurtuluş) biri olacak diye düşünüyorum.

akp istanbul milletvekili (bkz: oktay saral): allah, başbakanımızı bizim başımıza nasip ettiği için her gün iki rekat şükür namazı kılmamız gerekir.

akp çorum milletvekili murat yıldırım: (bkz: erdoğan ümmetin lideridir)

akp bursa milletvekili hüseyin şahin: erdoğan’a dokunmak bile ibadettir.

akp düzce milletvekili (bkz: fevai arslan): erdoğan allah’ın tüm vasıflarını üstünde toplayan bir lider.

akp çorum milletvekili (bkz: ağah kafkas): başbakan sözü peygamber sünneti.

eski avrupa birliği bakanı (bkz: egemen bağış): ülkemizde eğer urfa şanlıysa, antep gaziyse, maraş kahramansa, rize, istanbul ve siirt de mübarektir. çünkü bu 3 şehir, türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük liderinin doğmasına vesile olmuştur.

akp siirt milletvekili (bkz: yasin aktay): erdoğan’ı görünce salavat getiririz.

akp bursa milletvekili (bkz: efkan ala): peygamber hata yaptı, biz yapmadık.

akp istanbul milletvekili (bkz: metin külünk): peygamberlerin de diploması yoktu.

harran üniversitesi rektörü prof. dr. (bkz: ramazan taşaltın): islami olarak cumhurbaşkanına itaat etmek farzı ayın’dır. karşı gelmek de harpten kaçmak manasına gelir, haramdır.

avrupa birliği uyum komisyonu başkanı ve akp şanlıurfa milletvekili (bkz: mehmet kasım gülpınar): "vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde allah’ın karşısına çıktığınız zaman, allah o emaneti bize verdiğinizde dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak" - bir başka konuşmasında; “dini neden kullanmayayım ki arkadaşlar? sen de kullan. din benim tekelimde olan bir şey değil. ak parti’nin tekelinde olan bir şey değil. bunu herkes kullanabilir.”

akplilerin dini hassasiyetlerinden birkaçı!

ümmetin lideri dediler, gaspçısı çıktı
  • 2 kelimeyle 20 yılın özeti, videonun da en çarpıcı ifadesi.
    ilerleyen günlerin lebalebi olacak gibi gözüküyor.
  • islamın başına "siyasal" kelimesi gelince ortaya çıkan farkındalık.

dünya farkına vardı bi bizim içerideki koyun sürüsü anlamadı

biz daha onlara ssk ve çaykur kıyaslamasını öğretemedik gerçi işimiz zor
  • süslümanlar sözünden sonra bir doksana gol daha.
  • muazzam bir tanimlama.
    bakalim ummet ne zaman farkina varacak...
hesabın var mı? giriş yap