• beşiktaş şanssızlığından nasibini almış tecrübeli futbolcu.

beğenirsiniz, beğenmezsiniz ayrı, fakat bu adam bu meslekten evine ekmek götürüyor ve kimsenin kafasına kendisini "sol bek" oynatması için silah dayamıyor. emre özkan, tanju kayhan varken bu adamı sol bek oynatana küfredin, sakatlanan adam için "oh iyi oldu" demek gerçekten çok ayıp.

kondisyoner ile ilgili bir sıkıntı var sanırım, sürekli birileri sakatlanıyor.

ek: şu adam hakkında yazılanları okudukça diyorum ki;

sikeyim insanlığınızı, sikeyim beşiktaşlılığınızı, sikeyim duruşunuzu...
  • fenerbahçe'de değil de fifa 99'da oynasaydı çok iyi işler yapabilirdi. rakibin içinden geçme ısrarı, takdir edilesi...
  • artık kalite olarak beşiktaş, galatasaray, fenerbahçe, trabzonspor ayarında bir futbolcu değildir.

ama bir beşiktaşlı olarak, bu sene takımımda bulunmasından dolayı çok büyük mutluluk duyuyorum. o kadar düzgün karakterli, o kadar iyi niyetli bir adam ki, ekmeğini benim kulübümde kazanması bana saçma bir şekilde huzur veriyor. sakatlandığında sevinç çığlığı atan beşiktaşlıları maç sonu demeçleri ve sahada gösterdiği iyi niyetli performansla utandırmıştır umarım.

iyi ki benim takımımda oynuyorsun birader, hep böyle kal.
  • hayatını sadece futbol oynamakla kazanan, bu işi de aktif olarak ancak 33-35 yaşlarına kadar yapabilecek olan 30 yaşında bir adam.
    "ön çapraz bağları koptu, ne güzel artık oynamaz" diye yazabilen vicdansız piçler kendilerini çalışmaktan alıkoyacak bir terslik yaşarlarsa ne yapacaklarını düşünmüyorlar herhalde hiç. sizin yapacağınız esprinin içine tüküreyim ben.
    çok yetenekli değildir belki, ama çalışkan futbolcudur. umarım sahalara kısa sürede döner.
  • trabzsonspor maçında yine sol bekte görev alacak futbolcu. yine sol taraf pozantı otobanı bilet gişesine dönecek.
    ekleme: oho önünde sol açıkta almeida varmış. beşiktaşın sol kanadında college fuck fest dönecek demektir.
  • üç yıl önce babasının cenazesi gazi cemevi'nden kaldırılmıştı. böylece, biz de boral'ın alevi bir aileden geldiğini öğrenmiştik. ancak, bugün öğreniyoruz ki aynı kişi fetö itirafçısı olmuş.

abi sen alevi adamsın, nasıl başardın bu dallamalara bulaşmayı? bravo valla, böyle akılsızlık zor görülür. neyse, inşallah bol sayıda fetöcü futbolcuyu deşifre etmişsindir.
  • fenerbahçenin neresine monte edeceğini çok merak ettiğim topçu, ama ümit özat'tan solbek yapıp milli takıma kadar yükselten camiamız, elbet uğur boral'a da bi şekil yapar die umuyorum, hiç bişeye diil roberto carlos imajlı mahmut hanefi sana yanıyorum, olm senin suçun direkt solbek olarak fenere gelmendi, sağ açık veya ne biliyim forvet falan olsan yeminle sol kanatta ilkonbirin değişmez adamıydın
  • yemin ediyorum bizim taraftarda vicdan namına bi şey kalmamış. sanki adam bilerek kendini sakatladı da yattığı yerden para kazanacak. muhtemelen adamın futbol hayatı bitme noktasında, sizin uğraştığınız şeye bak. yazık...

kendisine acil şifalar diliyorum. maçlarda bizi yakmış olabilir. bu bizim insanlıktan çıkmamızı gerektirmez. kendinize gelin amk...
  • çoğu fenerbahçe taraftarının sempati duyduğu bir oyuncudur. sevilla maçları hariç genel olarak vasatın üstüne çıkamamıştır ama özellikle ilk sezon (2006-07) solbekte bazı maçlarda ümit özat'ı kesmiş ve 100. yıl şampiyonluğunda da pay sahibi olmuştur. eminim ki beşiktaş formasıyla kadıköy'e gelirse alkışlarla karşılanacak ve uğurlanacaktır.
  • sevilla der kaçarım.
hesabın var mı? giriş yap